pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Otchłań

Autor książki:

Piotr Patykiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Genius Creations
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 430 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379952267
ISBN: 978-83-7995-226-7
Data: 2019-05-10
24.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Świat zawieszony pomiędzy Niebem a Otchłanią opromienia życiodajna Łaska. Przybiera ona postać słonecznego światła, które rozprasza mrok i błogosławi wszystko, co żywe. Czasami jednak objawia się w bardziej materialnej formie Anioła.

Kiedy jeden z takich wysłanników Łaski spada z niebios, pozostawia potężną emanację mocy. Dzięki niej zamieszkujący pobliską grotę pustelnik zaczyna czynić cuda i przyciągać wiernych. Wzbudza tym zawiść i pożądanie Mistrza Zakonu, który wysyła na przeszpiegi Najdka, sierotę przygarniętego lata temu przez zakonników.

Chłopak staje się świadkiem zmagań pomiędzy światłem Łaski a demonami Otchłani. To, czego doświadcza i wiedza, jaką zdobywa, stanowią ogromne zagrożenie dla ustalonego porządku świata. Najdek, aby uniknąć śmierci lub dożywotniego odosobnienia w klasztorze, musi uciekać. Wyrusza wraz z najlepszym przyjacielem Cabajem i naznaczoną przez Otchłań Zoją w podróż, która zawiedzie ich na Krawędź świata. Znajdą tam odpowiedzi na wiele pytań, ale i wiele pytań bez odpowiedzi.

Książka "Otchłań" - Piotr Patykiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Genius Creations. Książka posiada 430 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.