pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Komórki macierzyste
Tytuł książki:

Komórki macierzyste

Autor książki:

Jonathan Slack

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 178 s.
Wymiar: 129x208 mm
EAN: 9788380886162
ISBN: 978-83-8088-616-2
Data: 2017-07-21
25.85  29.90  4.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. - od kultury, religii, historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe, które w formule przystępnej, dalekiej od akademickiego wykładu, prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów, jak i uzupełnienie wiedzy o tym, co nas pasjonuje. Najnowsze fakty, analizy ekspertów, błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney, prof. Ewa Gajewska, prof. Aneta Pawłowska, prof. Jerzy Gajdka, prof. Piotr Stalmaszczyk.

*
Komórki macierzyste to jedno z najważniejszych i najbardziej kontrowersyjnych zagadnień współczesnej medycyny. Czy można je pozyskiwać i wykorzystywać w sposób etyczny? Czy dzięki nim uda się wyeliminować nowotwory oraz zahamować procesy starzenia? Czy można powstrzymać handel komórkami i turystykę medyczną?

Książka "Komórki macierzyste" - Jonathan Slack - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego. Książka posiada 178 stron i została wydana w 2017 r. Cena 25.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jonathan Slack - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Geny - okładka książki

Geny

Jonathan Slack
Produkty podobne:
Geny - okładka książki

Geny

Jonathan Slack
Kompedium histologii. Podręcznik - okładka książki

Kompedium histologii. Podręcznik dla studentów...

Tadeusz Cichocki, Jan A. Litwin, Jadwiga Mirecka