pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Kobieta metamuzyczna

Autor książki:

Artur Cieślar

Dane szczegółowe:
Wydawca: Barbelo
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 155x245 mm
EAN: 9788364299032
ISBN: 978-83-6429-903-2
Data: 2014-06-04
29.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Kobieta metamuzyczna przemawia niczym barwnie skomponowana mozaika, pełna osobistych zwierzeń, wspomnień z dzieciństwa, subtelnych prób opisania istoty muzycznej wrażliwości i tego co porusza najdelikatniejsze struny kobiecej psychiki.

Książka odkrywa nieznane oblicza znanych i podziwianych kobiet. Rozmówczyniami autora są: Grażyna Auguścik, Ania Dąbrowska, Urszula Dudziak, Katarzyna Groniec, Krystyna Janda, Grażyna Łobaszewska, Katarzyna Nosowska, Sława Przybylska, Jadwiga Rappé, Maria Szabłowska, Magda Umer i Elżbieta Zapendowska. Tę barwną konstelację gwiazd tworzą przede wszystkim twórczynie i wykonawczynie muzyki wielu gatunków, ale także muzyczne ekspertki. Historie bohaterek świadczą o odważnych wyborach, o konsekwencji w spełnianiu swych marzeń, o wielkiej pasji, jaką jest dla nich muzyka. Nie uciekają one od szczerych wypowiedzi o sensie życia, o głęboko skrywanych lękach, a także o swoich największych sukcesach, zarówno prywatnych, jak i scenicznych.

W tle wszystkich rozmów rozbrzmiewają pytania o to, jak żyć mądrze i pięknie, jak rozniecać wewnętrzny rezerwuar sił oraz inspiracji, jak dobrze przejść przez życie, pomimo świadomości nieuchronnego przemijania.

Książka "Kobieta metamuzyczna" - Artur Cieślar - oprawa miękka - Wydawnictwo Barbelo. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2014 r. Cena 29.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Artur Cieślar - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Wieniawski. Droga do gwiazd - okładka książki

Wieniawski. Droga do gwiazd

Katarzyna M. Bodziachowska
Produkty podobne:
David Coverdale. Wino, kobiety - okładka książki

David Coverdale. Wino, kobiety i śpiew

Michał Czaplicki, Maciej Snowacki
Cała ja - okładka książki

Cała ja

Gerlinde Kaltenbrunner