pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kłamstwo ewolucji

Autor książki:

Hans-Joachim Zillmer

Dane szczegółowe:
Wydawca: Amber
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 376 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788324124466
ISBN: 83-241-2446-2
Data: 2006-01-23
Cena wydawcy: 29.80 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Wiele znalezionych w Niemczech czaszek z epoki kamiennej jest o wiele młodszych niż dotąd sądzono“ – taką wiadomość podały bez komentarza w sierpniu 2004 roku serwisy informacyjne. Ale to była bomba, której eksplozja wstrząsnęła posadami gmachu nauk o dziejach Ziemi i ludzkości. Badania z 2004 roku ujawniły bowiem, że większość czaszek neandertalczyków i wczesnych ludzi, dotąd datowanych na epokę kamienną, jest młodsza nawet o 28 000 lat! "Najstarszy Westfalczyk“ z Paderborn-Sande w ciągu jednej nocy stał się niemalże "najmłodszym Westfalczykiem“, bo teraz liczy sobie zaledwie 250 wiosen.

Już w swoim bestsellerze Pomyłka Darwina doktor Zillmer – inżynier, doradca Ingenieurkammer-Bau NRW, członek New York Academy of Science – dowodził, że ewolucji nie było i że powiązane z tą teorią datowania geologiczne są błędne. W tej książce wykazuje, że doktryna dziejów ludzkości, od wczesnych hominidów po człowieka współczesnego, to konstrukcja oparta na kłamstwie i przemilczeniach ortodoksyjnych badaczy. Przez całe lata datowania po prostu zmyślano i jako "naukowo“ dowiedzione pisano wyssane z palca bajki, które przedstawiać miały oficjalną wersję przeszłości Ziemi i naszych przodków.

Tropienie pochodzenia człowieka nabiera więc wymiaru historii kryminalnej, gdy na podstawie wyników najnowszych badań dr Zillmer demaskuje naukowe dogmaty jako naukowe fałszerstwa, na których oparta została teoria ewolucji.

Książka "Kłamstwo ewolucji" - Hans-Joachim Zillmer - oprawa miękka - Wydawnictwo Amber. Książka posiada 376 stron i została wydana w 2006 r.