pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Każdy musi umrzeć sam

Autor książki:

Gabriele

Dane szczegółowe:
Wydawca: Stowarzyszenie Gabriele-Wydawnictwo Słowo
Rok wyd.: 2006
Oprawa: miękka
Ilość stron: 156 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788389460127
ISBN: 978-83-8946-012-7
Data: 2019-01-25
Cena wydawcy: 12.47 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka ta zainteresuje każdego, kto chciałby pozbyć się strachu przed śmiercią i osiągnąć świadome życie, bezpieczeństwo, pogodę ducha i wewnętrzną stabilność - ponieważ, tak pisze Gabriela: Kto uczy się rozumieć swoje życie, nie musi już bać się śmierci. Książka ta doprowadza do porządku i wyjaśnia wiele nieporozumień powstałych w wyniku błędnego przekazywania nauki pierwszych chrześcijan, opisuje między innymi, jak wczesnochrześcijańska nauka o reinkarnacji została nagle potępiona i jakie są tego fatalne następstwa.
Ponadto Gabriela daje czytelnikowi wgląd między innymi w to, jak należy rozumieć słowo życie w jego prawdziwym znaczeniu, jaki sens i cel ma ziemskie życie człowieka i jaki jest, zupełnie indywidualny, związek pomiędzy jego życiem i umieraniem oraz dalszym życiem po tamtej stronie. Opisuje ona różne sytuacje, w jakich może znaleźć się dusza, gdy umiera ludzkie ciało i jakie z tego wynikają następstwa. Czytelnik dowiaduje się też na przykład, jakie konsekwencje ma dla jego duszy i życia po drugiej stronie przeszczepienie organów.
Jak czerwona nitka przewija się przez tę książkę wskazywanie na wewnętrzną samodzielność każdego człowieka w jego życiu. Jednocześnie przybliża się czytelnikowi pewność, że nie jest on pozostawiony samemu sobie: Bóg jest blisko niego i każdy może się do Niego zwrócić, bez kapłanów i innych pośredników.

Książka "Każdy musi umrzeć sam" - Gabriele - oprawa miękka - Wydawnictwo Stowarzyszenie Gabriele- Słowo. Książka posiada 156 stron i została wydana w 2006 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]