pokaz koszyk
autor tytuł  24h
Przecena
okładka książki - Kapitał ludzki i wiedza w gospodarce.

książka: Kapitał ludzki i wiedza w gospodarce. Wyzwania XXI wieku. Zeszyty naukowe 96 autor:

Dane szczegółowe:

Cena wydawcy: 32.00 złpozycja niedostępna

Kapitał ludzki i wiedza w gospodarce.... - opis produktu:

Zeszyt Naukowy poświęcony jest Profesorowi Zbigniewowi Czerwińskiemu - wybitnej postaci w ponad 82-letniej historii Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Zeszyt został wydany z okazji jubileuszu 80 urodzin Profesora.
Opracowanie składa się z dwóch części. Pierwsza z nich jest poświęcona Profesorowi Zbigniewowi Czerwińskiemu. Zawiera wiele faktów z Jego życia oraz bardzo bogaty dorobek naukowy Profesora, przybliżając nam w ten sposób Jego sylwetkę. Profesor, jeden z najwybitniejszych współczesnych ekonomistów polskich, nie tylko stworzył swoistą szkołę ekonometrii, nazywaną dzisiaj poznańską szkołą ekonometrii, ale dochował się kilkuset magistrów, wielu doktorów, kilkunastu profesorów, jednego dziekana, by nie wspomnieć o dwóch rektorach tej Uczelni.
Profesorowi są dedykowane opracowania i artykuły, będące pokłosiem I Otwartego Seminarium Naukowego Wydziału Informatyki i Gospodarki Elektronicznej pod hasłem "Kapitał ludzki i wiedza w gospodarce - wyzwania XXI wieku", które znalazły się w drugiej części Zeszytu.
Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję!

Emil Panek - pozostałe produkty w naszej księgarni:

okładka książki - Matematyka w ekonomii
Matematyka w ekonomii
Emil Panek (red.);
okładka książki - Ekonomia matematyczna
Ekonomia matematyczna
Emil Panek;

Produkty podobne:

Środa, 25 Maja 2016 roku.