pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jutro Niedziela - Rok A

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Medialna 7
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 160×235 mm
EAN: 9788395539015
ISBN: 978-83-9553-901-5
Data: 2019-12-16
56.22 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Analiza Słowa niedzielnego

Jutro Niedziela to analiza niedzielnego Słowa, tego Słowa, w którym podczas Eucharystii spotykamy Jezusa. To przygotowanie do świętowania najważniejszego spotkania w każdym tygodniu. Dzięki Jutro Niedzieli odkrywamy odkryć geniusz Słowa Bożego, ukryty w liturgii. Analizy opracowane są na wszystkie niedziele roku A.

Wydanie zawiera:

  • Analizy czytań na wszystkie niedziele Roku A
  • Do każdej niedzieli: Kontekst Psalmów, Chmura Słowa, Biblijny Insider i Sto Słów
  • Twardą oprawę i piękne opracowanie graficzne
  • Imprimatur Kurii Metropolitalnej Warszawskiej
  • Patronat Honorowy Arcybiskupa Wiktora Skworca, metropolity katowickiego
  • 528 stron

Autorami Jutro Niedzieli są ks. Przemysław Śliwiński i ks. Marcin Kowals ki – ksiądz dziennikarz i ksiądz biblista, których pasja do odkrywania Słowa Bożego zaczęła się od dyskusji na trybunach kortów tenisowych Nowego Jorku, gdzie oprócz podziwiania gry najlepszych rakiet świata rozmawiali o Biblii jako żywym organizmie, gdzie każda jego tkanka, mięsień, tworzą wspólnie fascynującą, żywą, biblijną rzeczywistość.

Publikacja posiada Imprimatur i objęta patronatem arcybiskupa Wiktora Skworca, metropolity katowickiego, przewodniczącego Komisji Duszpasterstwa Konferencji Episkopatu Polski.

Jutro Niedziela. Dla kogo?

  • Dla wiernych, którzy chcą się przygotować do słuchania Słowa z niedzielnej liturgii
  • Dla pragnących pogłębić swoją biblijną wiedzę oraz tych, którzy chcą zobaczyć ścisły związek pomiędzy Pierwszym i Drugim Czytaniem, Psalmem i Ewangelią 
  • Dla osób, którzy Słowu i Bogu stawiają konkretne pytania i poszukują odpowiedzi 
  • Dla księży, którzy – wiemy o tym już z doświadczenia – korzystają z Jutro Niedzieli, przygotowując niedzielne homilie. Choć nie byli początkowo adresatami cyklu, z myślą o nich i na ich prośbę zrewidowaliśmy treść i uzupełniliśmy ją o dodatkowe fragmenty, których nie odnajdziecie w Internecie.

Książka "Jutro Niedziela - Rok A" - ks. Przemysław Śliwiński, ks. Marcin Kowalski - oprawa twarda - Wydawnictwo Fundacja Medialna 7. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2019 r. Cena 56.22 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]