pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu
Tytuł książki:

Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu

Autor książki:

Anodea Judith

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 455 s.
Wymiar: 165x245 mm
EAN: 9788373777897
ISBN: 978-83-7377-789-7
Data: 2016-10-18
39.17  59.90  20.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu - Anodea Judith - opis książki:

Choć nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, joga jest nieodłącznie powiązana z czakrami. Ćwiczenia z nią związane mają bowiem za zadanie pobudzenie centrów energetycznych w organizmie człowieka i usprawnienie w nich przepływu energii. Ta książka jest jednak pierwszą, która podchodzi do praktycznego wykorzystania jogi z perspektywy poszczególnych czakr.

Dzięki tej długo wyczekiwanej książce autorstwa znanej ekspertki, nauczysz się jak używać zasad i praktyk jogicznych w celu obudzenia subtelnego ciała energetycznego i połączysz się z najgłębszym źródłem swojego jestestwa. By skorzystać z siedmiu kluczy otwierających bramy wewnętrznej świątyni, zostaniesz poprowadzony przez ćwiczenia otwierające i aktywujące każdą z czakr za pomocą jogicznych pozycji, ćwiczeń bioenergetycznych, mantr, medytacji i filozofii jogi. Dzięki pięknym zdjęciom i dokładnym instrukcjom, pozwalającym na pogłębienie dostrojenia i aktywowanie ciała energetycznego, książka ta stanowi cenne źródło wiedzy zarówno dla nauczycieli jak i uczniów jogi.

Każdy z rozdziałów rozpoczyna się listą podstawowych celów, cech i funkcji każdej czakry. Po tym następuje część medytacyjna, pomagająca poczuć mistyczną energię w każdej z czakr i stanowiąca wprowadzenie do fizycznych ćwiczeń. Każdy z rozdziałów kończy się innym podejściem do Savasany, zwanej też pozycją trupa, którą zwykle wykonuje się na końcu każdych zajęć jogi.

Poznaj to, co najważniejsze w jodze.

Książka „Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu” - oprawa twarda - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 455 stron i została wydana w 2016 r. Cena 39.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Joga czakralna. Esencja ćwiczeń Wschodu"
Anodea Judith - autor m.in.:
Produkty podobne:
Esencja numerologii - okładka książki
Esencja numerologii... Małgorzata Brzoza
Naładuj swoje czakry - okładka książki
Naładuj swoje czakry Judith Anodea
Czakry w praktyce - okładka książki
Czakry w praktyce Christine Arana Fader