pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Czakry. Siedem kluczy do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy
Tytuł książki:

Czakry. Siedem kluczy do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy

Autor książki:

Anodea Judith

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 224 s.
Wymiar: 146x201 mm
EAN: 9788373778436
ISBN: 978-83-7377-843-6
Data: 2017-05-29
26.76  39.30  12.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Czakry są centrami energetycznymi organizmu, ośrodkami przyjmowania, przyswajania i przekazywania mocy życiowej. Tak samo jak koraliki w naszyjniku, owe jaśniejące klejnoty są ze sobą połączone - nawleczone na wewnętrzny rdzeń duszy, który rozciąga się w Tobie od podstawy kręgosłupa aż do czubka głowy. Nasz fizyczny, psychiczny i emocjonalny stan zależą od ich kondycji.

Autorka jest zaliczana do grona największych światowych ekspertów w dziedzinie stosowania wiedzy o czakrach do celów terapeutycznych i adaptowania jej do zachodniego stylu życia. Posiada tytuł doktora psychologii i opieki zdrowotnej a jej publikacje otrzymały status bestsellerów.

Ta książka oferuje praktyczne narzędzia do osiągania równowagi i odzyskiwania sił witalnych. Dzięki niej odkryjesz znaczenie, funkcje i cel każdej czakry oraz rolę, jaką odgrywają w dziedzinach takich jak zdrowie, związki czy podejmowanie decyzji. Osiągniesz pełne uziemienie, pozbędziesz się poczucia winy oraz zastosujesz najskuteczniejsze techniki oddechowe. Wykorzystasz terapeutyczne mantry, wizualizacje czy medytacje kolorów. Dowiesz się, co zrobić, gdy rozpadł się Twój związek, nie potrafisz zapanować nad nerwami, wyrażać siebie bądź brak Ci energii. Poradzisz sobie z jąkaniem, wahaniami nastroju oraz stawisz czoła swoim lękom dzięki wiedzy o wpływie nadczynności i niedoczynności centrów energetycznych. Poznasz fizyczne, emocjonalne i umysłowe oznaki zaburzenia ich harmonii. Będziesz stosować energię jako narzędzie do wyzwolenia, manifestacji, otrzymywania i dawania w życiu codziennym.

Czakry - Twoja droga do równowagi.

Książka "Czakry. Siedem kluczy do energetycznego uzdrowienia ciała i duszy" - Anodea Judith - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 224 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne: