pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jednostka. Społeczeństwo. Państwo. Księga Pamiątkowa ku czci śp. profesora Jerzego Rebety

Dane szczegółowe:
Wydawca: Katolicki Uniwersytet Lubelski, KUL
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788380617797
ISBN: 978-83-8061-779-7
Data: 2020-03-03
51.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tożsamość i rozwój Uniwersytetu oparte są na wielkich osobowościach. Profesor - Mistrz jest gwarantem sukcesu każdej instytucji w obszarze nauki, dydaktyki i organizacji. W 100-letniej historii KUL wskazać można na wielkie bogactwo ważnych osobowości, kształtujących Uniwersytet, świadczących o jego wielkiej roli i znaczeniu. Wydział Nauk Społecznych KUL, w tym Instytut Socjologii, miał wielkie szczęście. Profesorowie tam pracujący posiadali wielką charyzmę, wykazywali wielkie oddanie na rzecz kształtowania przyjaznego środowiska, cechującego się prestiżem i uznaniem wśród studentów.

Jedną z takich osobowości, mającą wielki wpływ na pozycję Instytut Socjologii oraz powstanie Instytutu Nauk Politycznych i Spaw Międzynarodowych KUL, był śp. Profesor Jerzy Rebeta. Człowiek wielkiej wiedzy, charyzmy i zaangażowania. Przyjazny współpracownikom i studentom, wymagający, lecz sprawiedliwy i pomocny.

Prezentowana Księga jest skromnym wyrazem wdzięczności ze strony uczniów Profesora, osób Jemu bliskich oraz współpracujących z Jego wychowankami. Monografia poświęcona jest przybliżeniu sylwetki śp. Profesora Jerzego Rebety oraz przedstawia teksty bliskie tematyce będącej w obszarze Jego zainteresowań naukowych.

Książka "Jednostka. Społeczeństwo. Państwo. Księga Pamiątkowa ku czci śp. profesora Jerzego Rebety" - praca zbiorowa - oprawa twarda - Wydawnictwo Katolicki Uniwersytet Lubelski, KUL. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2019 r. Cena 51.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.