pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jechać nie jechać? Tom 2. Pamiętniko-ranking. 36 krajów i kierunków

Autor książki:

Pablo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Zintegrowana
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 147x210 mm
EAN: 9788395068904
ISBN: 978-83-9506-890-4
Data: 2018-12-13
27.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Jadę sobie do Tczewa i czytam pamiętniko-ranking Jechać, nie jechać? autorstwa Pablo. Cudowne skojarzenia opisu szczepienia świń z Mauritiusem oraz Wietnamu z pewnym PGR-em. Książka dowcipna i wielowątkowa z umiejętnym zaznaczeniem roli alkoholu w zwiedzaniu świata. Anna Popek - dziennikarka
Dzięki Jechać, nie jechać? nabrałam apetytu na podróże. Świetnie skonstruowany ranking i ocena pomagają w wyborze miejsca podróży. Aleksandra Ciejek - aktorka
Gdyby to był przewodnik, to wspomnienie o pijanym, szalonym i agresywnym operatorze ratraka, usiłującym rozsmarować całą rodzinę na austriackim stoku, byłoby jeszcze na miejscu. Ale sceny z kastracji stukilowych wieprzków lub działań lekko wstawionej fińskiej weterynarki by się nie zmieściły. Jechać, nie jechać? to nie przewodnik, nie pamiętniko-ranking po 36 krajach, jak możemy się dowiedzieć z okładki. To po prostu świetna książka.

Tomasz Marek Brzozowski - Polska The Times
Planujesz wakacje? W wyborze odpowiedniego miejsca może pomóc ranking Pabla, autora książki Jechać, nie jechać?. Zaczął podróżować jako lekarz weterynarii jeszcze w czasach komuny. Nie dostał paszportu, więc poznawanie świata rozpoczął od Związku Radzieckiego. Gdy czasy się zmieniły, odwiedził ponad 140 krajów. Był m.in. w Korei Północnej czy Mali, jachtem płynął przez Pacyfik, zwiedził archipelag Markizy. Ostatnio fascynuje go Afryka Zachodnia, jej duchowość i obrzędy.

Pokaż nam świat, TVN Bi S, Jakub Porada, Małgorzata Główka

Książka "Jechać nie jechać? Tom 2. Pamiętniko-ranking. 36 krajów i kierunków" - Pablo - oprawa Zintegrowana - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2018 r. Cena 27.85 zł. Zapraszamy na zakupy!