pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Podróże do Armenii i innych krajów z uwzględnieniem najbardziej interesujących...
Książki »
Tytuł książki:

Podróże do Armenii i innych krajów z uwzględnieniem najbardziej interesujących obserwacji przyrodniczych

Autor książki:

Krzysztof Środa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarne
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 125x205 mm
EAN: 9788375364507
ISBN: 978-83-7536-450-7
Data: 2012-10-15
22.53  34.90  12.37 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Podróże do Armenii i innych krajów z uwzględnieniem najbardziej interesujących obserwacji przyrodniczych - Krzysztof Środa - opis książki:

Człowiek wymyśla sobie, że pojedzie gdzieś daleko, do jakiegoś mniej lub bardziej egzotycznego kraju, i spodziewa się nie wiadomo czego. To znaczy wiadomo, czego się spodziewa - przynajmniej tego, że znajdzie się w miejscu, z którym nic go nie wiąże, bo wszystko jest tu inne niż tam, skąd przyjechał. Gdzie będzie mógł sobie powiedzieć - jestem tu, a równie dobrze mógłbym być gdzie indziej. Więc jedzie. I prędzej czy później wpada w pułapkę. Bo im uważniej przygląda się temu miejscu, im dłużej rozmawia z zamieszkującymi je ludźmi, tym bardziej złudna okazuje się jego chwilowa wolność. Już nie ma sensubyć gdzie indziej". Już wiadomo, że trzeba będzie tu wrócić. A kiedy się wraca, wszystko komplikuje się jeszcze bardziej.

Książka „Podróże do Armenii i innych krajów z uwzględnieniem najbardziej interesujących obserwacji przyrodniczych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarne. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2012 r. Cena 22.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Podróże do Armenii i innych krajów z uwzględnieniem najbardziej interesujących..."
Krzysztof Środa - autor m.in.:
Srebro ryb - okładka książki
Srebro ryb Krzysztof Środa;
Las nie uprzedza - okładka książki
Las nie uprzedza Krzysztof Środa;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: