pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
okładka książki - Komentarz do Konstytucji RP Art.
Komentarz do Konstytucji RP Art. 11, 13... 33.99 zł pozycja dostępna!
Księgarnia »
Książki »
»
Jawność i jej ograniczenia. Standardy europejskie. Tom 11. Seria:...
książka:

Jawność i jej ograniczenia. Standardy europejskie. Tom 11. Seria: Monografie prawnicze

autor:

Cezary Mik

Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 324 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788325581589
ISBN: 978-83-2558-158-9
Data: 2016-04-17
Cena wydawcy: 99.00 złpozycja niedostępna

Jawność i jej ograniczenia. Standardy europejskie. Tom 11. Seria: Monografie prawnicze - Cezary Mik - opis książki:

W takim ujęciu prezentujemy zagadnienia jawności i jej ograniczeń. Tom 11 powstał w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju pt. Model regulacji jawności i jej ograniczeń w demokratycznym państwie prawnym. Jej celem jest ocena regulacji jawności i jej ograniczeń w Polsce z perspektywy standardów międzynarodowych, europejskich i krajowych wybranych państw oraz sformułowanie zaleceń legislacyjnych. W tomie znajdują się opracowania poświęcone regułom ustanowionym w ramach ONZ i pozaeuropejskich organizacji o charakterze partykularnym, w prawie Unii Europejskiej, standardach Rady Europy oraz w krajowych systemach prawnych Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Monografia zawiera analizy dotyczące gwarancji jawności, ograniczeń jawności, zagadnień instytucjonalnych i proceduralnych związanych z udostępnianiem i powtórnym wykorzystywaniem informacji oraz wytyczne legislacyjne. Całość uzupełniają wybrane materiały źródłowe.

Książka „Jawność i jej ograniczenia. Standardy europejskie. Tom 11. Seria: Monografie prawnicze” - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck.

Książka posiada 324 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jawność i jej ograniczenia. Standardy europejskie. Tom 11. Seria:..."
Cezary Mik - autor m.in.: