pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak stać się doskonałą. Pomoc w rachunku sumienia dla chrześcijańskich żon i mam

Autor książki:

Dorota Wyczachowska-Rut

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
EAN: 9788382012002
ISBN: 978-83-8201-200-2
Data: 2023-01-27
12.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Systematycznie przeprowadzany rachunek sumienia pozwala na dobre ukształtowanie serca. To narzędzie, które szczególnie w dzisiejszych czasach może pomóc nie tylko w dobrym przygotowaniu się do sakramentu spowiedzi, ale także w ustawianiu priorytetów oraz podejmowaniu decyzji.

Autorka, będąc żoną, mamą i osobą zaangażowaną w formację rodzin, zachęca, żeby podczas rachunku sumienia zadać sobie pytania m.in. o:
relacje z Bogiem,
misję chrześcijańskiej kobiety,
budowanie relacji z mężem i dziećmi,
rozwój osobisty w każdej dziedzinie.

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego rachunku sumienia, nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak rzetelnie przygotowanym materiałem, który obejmowałby tyle ważnych dziedzin i sfer życia kobiety. To bezcenne narzędzie, bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach, kiedy tak wiele kobiet gubi się we własnej tożsamości.

ks. Sławomir Kostrzewa
Dorota Wyczachowska-Rut - chrześcijanka, szczęśliwa żona i mama trójki dzieci: Rozalki,Gabrysia i Tereski. Absolwentka studiów dziennikarskich oraz magister nauk o rodzinie. Pasjonatka klasycznego stylu życia oraz kobiecej duchowości. Pragnie pomóc odkrywać
kobietom Boży zamysł ich ziemskiej wędrówki oraz przeżywać swoją codzienność jako drogę do świętości.

Książka "Jak stać się doskonałą. Pomoc w rachunku sumienia dla chrześcijańskich żon i mam" - Dorota Wyczachowska-Rut - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2023 r. Cena 12.43 zł. Zapraszamy na zakupy!