pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców...
Tytuł książki:

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat (CD mp3)

Autor książki:

Joanna Faber, Julie King

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1 s.
Wymiar: 140x125 mm
EAN: 9788380086784
ISBN: 978-83-8008-678-4
Data: 2019-10-02
24.34  34.03  9.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Podręcznik niezbędny dla każdego, kto w domu czy w pracy ma do czynienia z małymi dziećmi, poprzedzony przedmową Adele Faber, jedną z autorek bestsellerowego Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły, nazwanego przez The Boston Globe "biblią wychowania".

Jak poradzić sobie z maluchem, który nie chce myć zębów, odmawia jedzenia warzyw lub rozrzuca książki po całym pokoju? Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały to kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2-7 lat. Autorki, Joanna Faber (córka Adele) i Julie King dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także wyciągają wnioski z wielu rozmów z rodzicami i specjalistami i za pomocą autentycznych historii oraz komiksów znanych z poprzednich tytułów w serii dostarczają szeregu praktycznych narzędzi i wskazówek, jak się komunikować, rozmawiać i rozwiązywać trudne sytuacje, nie ignorując przy tym potrzeb dziecka ani swoich.

Książka "Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały. Poradnik przetrwania dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat (CD mp3)" - Joanna Faber, Julie King - oprawa twarda - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2019 r. Cena 24.34 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Joanna Faber, Julie King - autor m.in.:
Produkty podobne:
Rodzeństwo bez rywalizacji - okładka książki
Rodzeństwo bez rywalizacji Adele Faber, Elaine Mazlish