pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Księgarnia »
Książki »
»
Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych....
książka:

Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych. Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 232 s.
Wymiar: 143x204 mm
EAN: 9788366380172
ISBN: 978-83-6638-017-2
Data: 2019-10-30
27.47  37.90  10.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych. Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych - Christel Petitcollin - opis książki:

Znawczyni ludzkiej natury - Christel Petitcollin - powraca z kontynuacją bestsellerowego poradnika Jak mniej myśleć!
Po lekturze książki Jak mniej myśleć zapewne wiesz już, że zaliczasz się do kręgu osób analizujących bez końca. Zdajesz też sobie sprawę, że nadwydajność mentalna jest twoim atutem, a fantastyczny umysł - narzędziem do samodoskonalenia. Tylko jak optymalnie wykorzystać to, co siedzi w twojej głowie? Nikt nie wie lepiej od ciebie, jak potężne jest to wyzwanie! Książka Jak lepiej myśleć, będąca rozwinięciem i uzupełnieniem pierwszej części poradnika, pozwala wreszcie rozwiać dręczące cię wątpliwości. Autorka napisała ją w reakcji na liczne prośby czytelników, którzy domagali się dodatkowych wyjaśnień i odpowiedzi na konkretne pytania. Dzięki temu czytelnik ma wrażenie, że bierze udział w prywatnej rozmowie z terapeutką.

Jak lepiej myśleć to zbiór przydatnych wskazówek dla osób nadwydajnych mentalnie i analizujących bez końca dotyczących codziennego życia w społeczeństwie. Jeśli potrzebujesz porady, jak odnaleźć spokój na płaszczyźnie zawodowej, w relacjach z najbliższymi oraz w miłości, koniecznie sięgnij po tę książkę! Dzięki niej jeszcze lepiej zrozumiesz siebie i innych, rozwiniesz i pokochasz swoją niezwykłą osobowość, a także nauczysz się organizować otoczenie tak, aby czuć się w nim jak najbezpieczniej.

W książce Jak mniej myśleć autorka pomaga czytelnikowi znaleźć jego miejsce w świecie, a w Jak lepiej myśleć wskazuje, jak odnaleźć w tym świecie szczęście i spełnienie.

Książka „Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych. Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych” - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria.

Książka posiada 232 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jak lepiej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych...."
Christel Petitcollin - autor m.in.:
Pomóż dziecku mniej myśleć - okładka książki
Pomóż dziecku mniej myśleć Christel Petitcollin;
Jak nie dać sobą manipulować - okładka książki
Jak nie dać sobą manipulować Christel Petitcollin;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Dynamika emocji teoria i praktyka - okładka książki
Dynamika emocji teoria i praktyka Dariusz Doliński, Wojciech Błaszczak
Produkty podobne:
Górny mózg, dolny mózg. Sprawdź, - okładka książki
Górny mózg, dolny mózg. Sprawdź, w jaki sposób... Stephen M. Kosslyn, Miller G. Wayne
Głupota. Nieoficjalna biografia - okładka książki
Głupota. Nieoficjalna biografia Jean-François Marmion