pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Czekoladowe Zacisze. Tom 2

Autor książki:

Monika J. Cieluch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szósty Zmysł
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 141x203 mm
EAN: 9788366737419
ISBN: 978-83-66737-41-9
Data: 2022-05-19
28.77  43.90  15.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

 

W Czekoladowym Zaciszu zasmakujesz pysznych wypieków, wyjątkowej kawy i... nieprzeciętnej miłości!

 

Oboje załamani rozstaniem, nie potrafią zapomnieć o swojej miłości. Bolesne sekrety ukrywane latami mogą zniszczyć ich kruche serca.

 

Jack po rozstaniu z Amy wyjeżdża do Poole. Nie spodziewa się, że wraz z silnym sztormem wróci do niego kobieta, która jeszcze niedawno była centrum jego świata. Wraz z Amy powracają również nagromadzone tajemnice. Nadszedł odpowiedni moment, by oboje wyjawili głęboko skrywaną prawdę. Czy na przekór losowi i spełniającym się przepowiedniom starej cyganki odnajdą drogę do siebie Jak zareagują, gdy zderzą się z przeszłością, o istnieniu której nie mieli pojęcia

W finałowym tomie Czekoladowego Zacisza Monika Cieluch niezłomnie prowadzi Amy i Jacka przez wyzwania, które rzuca im los. Żaden czytelnik nie pozostanie obojętny na tę przepełnioną emocjami historię!

 

Monika Cieluch kolejny raz zabiera nas w emocjonującą podróż, pełną wzlotów i upadków. Wejdź do Czekoladowego Zacisza i rozgość się w jego magicznej historii. Pozwól by główna bohaterka otuliła Cię swoim ciepłem niczym najlepsza filiżanka gorącej czekolady. Pamiętam każdą emocję, jaka towarzyszyła mi podczas lektury i powiem jedno - nie pożałujecie! Monika wie jak budzić emocje, szczególnie te schowane głęboko w ludzkich sercach.

Książka "Czekoladowe Zacisze. Tom 2" - Monika J. Cieluch - oprawa Miękka - Wydawnictwo Szósty Zmysł. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.77 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]