pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jack Reacher: Strażnik

Autor książki:

Lee Child, Andrew Child

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788382153910
ISBN: 978-83-8215-391-0
Data: 2021-04-15
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jack Reacher wraca z podwójnym wsparciem!
Tym razem zatrzymuje się w sennej mieścinie w okolicy Nashville w Tennessee.
Planuje wypić kubek kawy i ruszyć w dalszą drogę.
Ale to się oczywiście nie uda
Reacher właśnie rozwiązał w Nashville palący problem jak powiesić nad barem właściciela pubu, żeby za bardzo nie uszkodzić sufitu? i nic go już nie trzyma w tym mieście. Kiedy więc trafia się podwózka, chętnie z niej korzysta. W sennej mieścinie 120 km dalej raczej nie ma nic ciekawego, ale kawę pewnie mają, więc czemu nie? I na kawie by się skończyło, gdyby Reacher nie stał się świadkiem próby porwania. Czterech na jednego. Wprawdzie radził już sobie z większą liczbą przeciwników, ale Rusty Rutherford nie, bo jest specjalistą od informatyki, a nie od walenia ludzi po mordach. I wyraźnie potrzebuje pomocy. Mieszkańcy miasta mają Rusty emu za złe, że dopuścił do cyberataku, z powodu którego całe hrabstwo jest sparaliżowane. Ale to nie oni stoją za atakami na niego. Ci, którzy chcą go dopaść, są bezwzględnymi profesjonalistami.
A Reacher ma dwa wyjścia. Albo nieustannie odgrywać rolę niańki Rusty ego, albo jak najszybciej ustalić, co mu się do diabła przydarzyło i naprawić to, w swoim niepowtarzalnym stylu.

Książka "Jack Reacher: Strażnik" - Lee Child , Andrew Child - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2021 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.