pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Diagnoza

Autor książki:

Alicja Horn

Dane szczegółowe:
Wydawca: Faros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 324 s.
EAN: 9788396468710
ISBN: 978-83-9646-871-0
Data: 2022-12-15
33.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Alicja Horn, autorka bestsellerów Wyleczeni i Pasożyt, powraca z nową powieścią, by znów szokować czytelników osobliwymi metodami morderstw.

W Warszawie giną kolejni lekarze. Czy mieli ze sobą coś wspólnego Komu mogło zależeć na ich śmierci Śledztwo prowadzi komisarz Michał Łazowski. Pomaga mu życiowa partnerka, lekarka Marta Wolska. Parę łączy pewna niebezpieczna tajemnica. Ktoś daje do zrozumienia, że ją poznał. Dla głównych bohaterów zaczyna się wyścig z czasem. Po wielu latach więzienną odsiadkę kończy groźny pedofil. Okazuje się, że te z pozoru różne sprawy są ze sobą ściśle powiązane
Diagnoza to wprowadzenie w mętny świat medycznej fikcji i medycyny alternatywnej. Pokazuje, że na chorych oraz hipochondrykach można zarobić wielkie pieniądze. Dowodzi też, że w tym świecie istnieje zarówno współpraca, jak i konkurencja. Wszystko ma jednak swoje granice...

Alicja Horn, okrzyknięta przez krytyków mistrzynią łączenia gatunków, adresuje swoje książki do miłośników thrillerów, kryminałów i powieści obyczajowych.

Książka "Diagnoza" - Alicja Horn - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Faros. Książka posiada 324 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.59 zł. Zapraszamy na zakupy!