pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Czas przeszły. Lee Child

Autor książki:

Jack Reacher

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381254670
ISBN: 978-83-8125-467-0
Data: 2019-01-17
28.94 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tym razem Jack Reacher stanie twarzą w twarz z przeszłością. Ale przeciwników z pięściami i bronią, z jaką dotąd nie miał do czynienia, również nie zabraknie.


Reacher postanowił podążyć szlakiem zachodzącego słońca i przejechać z Maine do Kalifornii. Ale, jak zwykle, nie ujechał daleko. Przy drodze widzi drogowskaz do miejsca, w którym nigdy nie był: miasteczka, gdzie mieszkał jego ojciec. Czym jest jeden dodatkowy dzień podróży Dla Reachera niczym szczególnym.

Kiedy Reacher przekracza granicę miasteczka Laconia, kilka kilometrów dalej kanadyjskiej parze psuje się samochód i muszą się zatrzymać w odciętym od świata motelu. Wprawdzie każda jego ściana zdaje się wołać do nich, żeby wynosili się stąd jak najszybciej, ale samochód nie działa, a właściciele obiecują pomoc?
Tymczasem Reacher stara się dowiedzieć czegoś o rodzinnym domu, po którym w archiwach miejskich nie ma śladu. Żeby odnaleźć strzępy informacji o ojcu, Reacher będzie musiał wpakować się w niezłe kłopoty. Choć nie takie jak dwójka Kanadyjczyków? I dokona szokującego odkrycia: teraźniejszość może być ciężka do zniesienia, ale przeszłość też nie jest spokojna raczej zabójcza.

Książka "Czas przeszły. Lee Child" - Jack Reacher - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2019 r. Cena 28.94 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.