pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jack Reacher. Sto milionów dolarów

Autor książki:

Lee Child

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788379859313
ISBN: 978-83-7985-931-3
Data: 2017-01-13
28.13  34.90  6.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jest rok 1996. Jack Reacher dostaje medal za udaną misję na Bałkanach i zaraz potem znika z radaru zostaje skierowany na kurs współpracy międzyagencyjnej który okazuje się przykrywką dla tajnej grupy o najwyższym priorytecie działającej pod bezpośrednimi rozkazami prezydenta USA i Rady Bezpieczeństwa Narodowego reprezentowanych przez piękną Sinclair. Grupa ma zająć się sprawą hamburskiej dziupli w której CIA ma wtyczkę i którą odwiedził niedawno posłaniec jednej z muzułmańskich organizacji terrorystycznych z enigmatyczną wiadomością że ma spotkanie z pewnym Amerykaninem że już wkrótce wydarzy się coś wielkiego i że jego organizacja jest gotowa zapłacić za to sto milionów dolarów.

Sto milionów. Tylko za co? I kim jest tajemniczy nieznajomy? Reacher i jego dwaj nowi koledzy agent FBI oraz analityk CIA mają za zadanie odnaleźć tego mężczyznę. Zadanie nie jest łatwe a atmosferę niepokoju podgrzewa wisząca nad ich głowami groźba jeśli nie złapią człowieka który za tym stoi dojdzie do zamachu terrorystycznego jakiego świat jeszcze nie widział. Reachera i jego współpracowników czeka pełen przygód zdradzieckich terytoriów fałszywych tożsamości i nowych okrutnych wrogów wyścig z czasem.

Jack Reacher to jedna z najpopularniejszych serii sensacyjnych na świecie. Lee Child stworzył postać której nie sposób nie polubić. Mamy do czynienia z człowiekiem pełnym humoru i przenikliwości ale także z głębokim poczuciem sprawiedliwości który w razie potrzeby potrafi każdemu dać w twarz.

Mógłby jedną ręką załatwić Jamesa Bonda Brudnego Harry

Książka "Jack Reacher. Sto milionów dolarów" - Lee Child - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]