pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inteligentna sieć. Algorytmy przyszłości

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 169x239 mm
EAN: 9788328332508
ISBN: 978-83-2833-250-8
Data: 2017-04-27
Cena wydawcy: 54.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Określenie "inteligentna sieć" może przywodzić na myśl futurystyczną wizję maszyn przejmujących kontrolę nad światem i niszczących ludzkość, jednak w rzeczywistości jest związane z rozwojem technologii. Związane jest z powstawaniem oprogramowania, które potrafi się uczyć i reagować na zachowania użytkowników. Oznacza też projektowanie i implementację inteligencji maszynowej. Inteligentna sieć rozwija się tu i teraz - znajomość zagadnień uczenia maszynowego i budowy inteligentnych algorytmów staje się bardzo potrzebna inżynierom oprogramowania!
Niniejsza książka jest przeznaczona dla osób, które chcą projektować inteligentne algorytmy, a przy tym mają podstawy z zakresu programowania, matematyki i statystyki. Przedstawiono tu schematy projektowe i praktyczne przykłady rozwiązań. Opisano algorytmy, które przetwarzają strumienie danych pochodzące z internetu, a także systemy rekomendacji i klasyfikowania danych za pomocą algorytmów statystycznych, sieci neuronowych i uczenia głębokiego. Mimo że przyswojenie tych zagadnień wymaga wysiłku, bardzo ułatwi implementację nowoczesnych, inteligentnych aplikacji!
W tej książce między innymi:
wprowadzenie do problemów algorytmów inteligentnych
systemy rekomendacji i filtrowanie kolaboratywne
wykorzystanie regresji logistycznej do wykrywania oszustw
uczenie głębokie, uczenie na żywo i renesans sieci neuronowych
podejmowanie decyzji
perspektywy inteligentnej sieci
Inteligentny algorytm wyławia perły w strumieniach danych!

Książka "Inteligentna sieć. Algorytmy przyszłości" - Douglas McIlwraith, Haralambos Marmanis, Dmitry Babenko - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2017 r.