pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Integracja seksualna. Przewodnik w poznawaniu i kształtowaniu własnej...
Tytuł książki:

Integracja seksualna. Przewodnik w poznawaniu i kształtowaniu własnej seksualności

Autor książki:

o. Józef Augustyn SJ

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
EAN: 9788327717153
ISBN: 978-83-2771-715-3
Data: 2020-02-10
29.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Są takie dziedziny ludzkiego życia, w których nie można uczyć się żyć "metodą prób i błędów". Z pewnością należy do nich ludzka seksualność. Pewne jednorazowe błędy w tej dziedzinie często nie dają się już naprawić: jako dotkliwe poranienie zostają na całe życie. Można je leczyć, ale nawet wówczas pozostaje blizna.

Książka Integracja seksualna. Przewodnik w poznawaniu i kształtowaniu własnej seksualności nie chce zastępować innych pozycji na ten temat. Jej autor nie rości sobie prawa do wyłączności w spojrzeniu na problem wychowania seksualnego. Książka jest jedynie zebraniem konkretnego doświadczenia, nierzadko bardzo bolesnego, wielu młodych ludzi i pragnie być "ich świadectwem". Napisanie jej było możliwe dzięki ich wielkiej szczerości i zaufaniu. Od pierwszego wydania Integracji seksualnej w 1993 roku i nowego, poszerzonego wydania w 1995 roku, książka jest nieustannie obecna w ciągłej sprzedaży.

Józef Augustyn SJ, dr hab., jest rzeczoznawcą Ministerstwa Edukacji Narodowej podręczników w zakresie przedmiotu "wychowanie do życia w rodzinie" od 1996 roku. Na funkcję tę został ponownie powołany także w nowym naborze rzeczoznawców MEN-u w 2009 roku. W roku 1998 wchodził w skład Zespołu Opiniodawczo-Doradczego do spraw Wprowadzenia Przedmiotu "wiedza o życiu seksualnym człowieka" do Nauczania Szkolnego. Jest uznanym specjalistą w zakresie wychowania młodzieży. Napisał między innymi: Wychowanie seksualne w rodzinie i w szkole; Przewodnik po młodości; Ojcostwo.

Książka "Integracja seksualna. Przewodnik w poznawaniu i kształtowaniu własnej seksualności" - o. Józef Augustyn SJ - oprawa miękka - Wydawnictwo WAM. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2019 r. Cena 29.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
o. Józef Augustyn SJ - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Seks po chrześcijańsku - okładka książki
Seks po chrześcijańsku Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Jak rozmawiać o antykoncepcji - okładka książki
Jak rozmawiać o antykoncepcji Tomasz P. Terlikowski
Młodzi i miłość - okładka książki
Młodzi i miłość Jacek Pulikowski, Grażyna Urbaniak, Andrzej Urbaniak
Produkty podobne:
Podążając za św. Franciszkiem. - okładka książki
Podążając za św. Franciszkiem. Przewodnik Leonard Foley, Jovian Weigel, Ptti Normile