pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Inspirujące usługi. Jak dostarczyć wartość innym, a dzięki temu także sobie

Autor książki:

Ron Kaufman

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 318 s.
Wymiar: 150x230 mm
EAN: 9788363773427
ISBN: 978-83-6377-342-7
Data: 2013-09-12
Cena wydawcy: 49.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W książce Inspirujące usługi Ron Kaufman zabiera nas w podróż do nowego świata usług.

Ta książka odsłania moc inspirujących usług i opisuje kroki,jakie możesz podjąć, aby stworzyć trwałą kulturę generującą codziennie takie usługi. Odpowiada na pytania o stałe doskonalenie usług i obala wiele błędnych przekonań. Przedstawia firmy i ludzi z całego świata, którzy uczynili z usług swój najwyższy priorytet, cieszą się wspaniałymi wynikami i reputacją. Ta książka dostarczy ci wielu spostrzeżeń i refleksji, jakich potrzebujesz, aby zacząć podnosić na wyższy poziom swoją firmę - i swój sposób myślenia.

Ta książka poprowadzi cię sprawdzoną drogą do naprawdę inspirujących usług. Zobaczysz efekty bez względu na to, czy obsługujesz klientów zewnętrznych, czy wewnętrznych, pracujesz sam czy w zespole, bez względu na twoją funkcję, na każdym szczeblu w organizacji. Opisane tutaj narzędzia i praktyki sprawdziły się w każdym kontekście, jaki możesz sobie wyobrazić: w firmach, instytucjach państwowych, społecznościach i domach, na każdym kontynencie i w wielu językach. Na całym świecie ludzie tacy jak ty starają się lepiej zrozumieć swoich klientów, zapewnić im bardziej pozytywne doświadczenia, wygenerować większą wartość, zwiększyć lojalność i zbudować dłuższą relację w przyszłości.

Książka "Inspirujące usługi. Jak dostarczyć wartość innym, a dzięki temu także sobie" - Ron Kaufman - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 318 stron i została wydana w 2013 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]