pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców

Dane szczegółowe:
Wydawca: 3S Financial Group
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 253 s.
Wymiar: 165x242 mm
EAN: 9788395602528
ISBN: 978-83-9560-252-8
Data: 2024-02-29
71.88 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców

Ile razy trzeba upaść, aby osiągnąć sukces

Czy trzeba popełniać te same błędy

Co zrobić, aby zarobić pierwszy milion

Czy trzeba go ukraść

Dowiesz się z niej:

Jak zaczynali

Jakie błędy popełnili

Jak upadali i się podnosili

Jak mieli do czynienia ze służbami

Jak wygrywali

Czy jesteś gotowy/gotowa, aby poznać Prawdziwe Historie Polskich Przedsiębiorców

Celem tej książki jest przede wszystkim praktyczność, dlatego znajdują się w niej historie czterdziestu przedsiębiorców z różnych branż, różnego wieku, płci i poziomu doświadczenia. Dzięki temu każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie i może zdobyć cenne wskazówki, które pomogą w realizacji własnych celów biznesowych.

Pozycja z pewnością zainteresuje każdego, kto interesuje się biznesem i szuka inspiracji do osiągnięcia sukcesu. To wyjątkowy zbiór historii polskich przedsiębiorców, którzy opowiadają o swoich porażkach, zwycięstwach i sukcesach. Czytelnicy mają okazje poznać drogę każdego z autorów do sukcesu, a także czerpać z ich bogatego doświadczenia i wiedzy, którą zdobyli na przestrzeni lat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Czytelnicy mają okazję poznać osobiste historie każdego z autorów, ale przede wszystkim zainspirować się ich sukcesem i pochłonąć naukę z ich błędów.

Książka "Historie Prawdziwych Polskich Przedsiębiorców" - praca zbiorowa - oprawa miękka - Wydawnictwo 3S Financial Group. Książka posiada 253 stron i została wydana w 2023 r. Cena 71.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.