pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Inwestycyjne przebudzenie. Poznaj prawdę o świecie finansów, zobacz kłamstwa, uniknij oszustw i zacznij zarabiać jak rentier

Autor książki:

Paweł Nazaruk

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 140x208 mm
EAN: 9788324683598
ISBN: 978-83-246-8359-8
Data: 2014-05-30
49.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wiem, na czym i gdzie stracisz pieniądze, ale wiem też, gdzie je zarobisz! Możesz uczyć się na moich błędach…

Skoro sięgnąłeś po tę książkę, prawdopodobnie słyszałeś o wolności finansowej i przychodzie bez pracy, czyli o tak zwanym przychodzie pasywnym. Być może tak jak ja chcesz zmienić swoje życie, zostać rentierem i inwestorem. Kilka lat temu oddałbym wiele za taką książkę. Zaoszczędziłbym sobie i przyjaciołom co najmniej 5 milionów złotych i nie wpadłbym w największe emocjonalne bagno w moim życiu. Żeby wiedzieć to, co wiem teraz, wraz z przyjaciółmi musiałem przejść przez liczne oszustwa, pseudoinwestycje, dziwne mechanizmy prawne czy programy, a także stracić morze pieniędzy, aby zrozumieć, co naprawdę działa i przynosi realne, legalne, stabilne zyski.

Dziś dzielę się z Tobą tymi doświadczeniami. Książka, którą trzymasz w ręku, to oparta na faktach historia, która wprowadza w świat inwestycji, wyjaśnia pojęcia związane z giełdą, inwestycjami i obnaża kulisy rynku forex. Jednocześnie przekazuje o wiele więcej niż suchą wiedzę, pokazuje czym jest zaginiony składnik sukcesu – we wszystkich dziedzinach życia.

Wiedza warta 5 milionów złotych!

Książka "Inwestycyjne przebudzenie. Poznaj prawdę o świecie finansów, zobacz kłamstwa, uniknij oszustw i zacznij zarabiać jak rentier" - Paweł Nazaruk - oprawa miękka - Wydawnictwo one press. Cena 49.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.