pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Historia naturalna smoków

Autor książki:

Marie Brennan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788365676603
ISBN: 978-83-6567-660-3
Data: 2017-02-27
27.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Porywająca powieść fantasy, w której przygoda łączy się z dociekliwym duchem epoki wiktoriańskiej
Cały świat, od Scirlandii do najdalszych krańców Erigi, zna lady Izabelę Trent jako najwybitniejszą na świecie specjalistkę od smoków. Ta niezwykła kobieta wyprowadziła naukę o smokach z mglistych cieni mitów i nieporozumień w krąg światła współczesnej nauki. Zanim jednak lady Trent stała się sławną osobą, jaką dziś znamy, była pogrążoną w książkach młodą kobietą, dzięki swemu zamiłowaniu do nauki, historii naturalnej i tak, smoków, czym przeciwstawiła się sztywnym konwencjom swoich czasów.

Oto wreszcie, spisana jej własnymi słowami, prawdziwa historia kobiety o duszy pioniera, która zaryzykowała swoją reputację, życiowe perspektywy i wątłe ciało, aby zaspokoić naukową ciekawość. Jest to opowieść o tym, jak pomimo swych godnych pożałowania dziwactw poszukiwała prawdziwej miłości i szczęścia, oraz o jej ekscytującej wyprawie w niebezpieczne góry Wystrany, gdzie dokonała pierwszego z wielu historycznych odkryć, które mogły zmienić świat na zawsze.

"Historia przepełniona radością oraz palącą potrzebą dokonywania odkryć i ciekawością naukową".

"Publishers Weekly"

Książka "Historia naturalna smoków" - Marie Brennan - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.