pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Zwrotnik Węży

Autor książki:

Marie Brennan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Zysk i S-ka
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 346 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381163194
ISBN: 978-83-8116-319-4
Data: 2018-04-30
28.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Lady Trent, największy światowy autorytet w dziedzinie smoków, tym razem wyrusza na targany wojnami kontynent Erigi, by badać najbardziej egzotyczne gatunki tych stworzeń
Trzy lata po fatalnej wyprawie w niegościnne góry Wystrany nieustraszona badaczka przeciwstawia się rodzinie i konwenansom, by wyruszyć z ekspedycją na rozdarty wojną kontynent Erigi, siedlisko takich egzotycznych gatunków smoków, jak żyjące w trawie węże sawannowe, leśne węże nadrzewne i najbardziej nieuchwytne z nich wszystkich, legendarne bagienne żmije z tropików.

Wyprawa obfituje w wiele trudności, a Izabela, której towarzyszy dawny współpracownik i przyjaciółka-uciekinierka z domu, musi stawić czoło uciążliwym upałom, wyniszczającej gorączce, pałacowym intrygom, plotkom i innym niebezpieczeństwom w trakcie wędrówki po nieprzebytej dżungli zwanej Zielonym Piekłem. Odwaga, pomysłowość i naukowa ciekawość bohaterki zostaną wystawione na najcięższe próby.

"Drugi tom pamiętników Izabeli jest równie bezkompromisowo uczciwy i szczery jak pierwszy, opowiedziany typowym dla Brennan jędrnym, żywym stylem, z bohaterką jednocześnie zachwycającą, zadziwiającą i godną szacunku!".

"Kirkus"
"Książka przesycona radością i zapałem odkrywcy oraz naukową ciekawością".

"Publisher s Weekly"
"Jeśli kiedyś w sekrecie żałowaliście, że smoki nie są prawdziwe, ta książka jest dla was. Szczególnie spodoba się fanom Naomi Novik i Mary Robinette Kowal".

- Rt Books?
"Jaśnie pani jest zdecydowaną i bystrą kobietą szukającą smoków - popieram całym sercem!".

Melanie Rawn, autorka cyklu Wygnańcy

Książka "Zwrotnik Węży" - Marie Brennan - oprawa miękka - Wydawnictwo Zysk i S-ka. Książka posiada 346 stron i została wydana w 2018 r. Cena 28.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.