pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Historia Lukasa. Zakręty losu. Tom 3 (kieszonkowe)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Słowne
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 105x170 mm
EAN: 9788380539501
ISBN: 978-83-8053-950-1
Data: 2021-10-01
Cena wydawcy: 14.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Buntownik, ten zły, czarna owca. Czy prawda jest rzeczywiście tak prosta?

Za błędy trzeba płacić. Winy należy odkupić. A życie rozpocząć na nowo.

Kiedyś był zwyczajnym chłopakiem z młodzieńczymi marzeniami. Chciał grać w kapeli i żyć po swojemu. Ojciec jednak przygotował dla niego inny scenariusz – miał pójść prawniczą ścieżką i dołączyć do rodzinnej kancelarii.

Awantura wywołuje bunt, który spycha go na drogę zła. Poznaje życie półświatka, wymuszenia, haracze, przemoc staje się jego codziennością. Łatwe pieniądze uderzają mu do głowy, zemsta na ojcu dobrze smakuje. Z normalnym światem łączy go tylko miłość do Gośki. Gdy dziewczyna umiera, za co Łukasz obwinia siebie, ta wątła nić zostaje przerwana. Teraz już nic nie powstrzymuje go przed byciem przestępcą.

Mijają lata. Mafia, z którą jest związany, staje przed sądem. Oskarża Kaśka, siostra Gośki, do śmierci której kiedyś się przyczynił. Broni go Krzysiek – brat, który próbuje odbudować swój związek z Kaśką.

Wygrywają, choć cena jest wysoka – Łukasz musi zmienić tożsamość i na zawsze zniknąć, Krzysiek i Kaśka dostają list: „My nie zapominamy…”.

Zło się przyczaja na kilka lat, by wrócić ze wzmożoną siłą. Tym razem stawka jest jeszcze wyższa, a Łukasz musi walczyć nie tylko z mafią, ale i ze sobą.

Książka "Historia Lukasa. Zakręty losu. Tom 3 (kieszonkowe)" - Agnieszka Lingas-Łoniewska - oprawa Miękka - Wydawnictwo Słowne. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]