pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Zakręty losu. Tom 1 (kieszonkowe)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Słowne
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 107x170 mm
EAN: 9788380539488
ISBN: 978-83-8053-948-8
Data: 2021-10-01
7.94  14.90  6.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Kultowa powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej, która wie, jak rozhuśtać emocje czytelników.

Opowieść jak rollercoaster: od miłości do dramatu. Zapnijcie pasy i przygotujcie chusteczki!

Wydaje się, że wreszcie wszyscy dobrze ułożyli sobie życie: Piotr i Anka odnaleźli siebie i dojrzałą miłość, a ich córki – równolatki Kaśka i Gośka zostały przyrodnimi siostrami. Od teraz mają żyć szczęśliwie i spokojnie. Jednak kiedy w życiu tej nowej rodziny pojawiają się dwaj bracia: Krzysztof i Łukasz, odmienni jak dzień i noc, na jaw wychodzą mroczne sekrety, a historia z przeszłości odżywa. Rusza lawina zdarzeń, nad którymi trudno zapanować.

Krzysztof bez pamięci zakochuje się w Kaśce. Dla niej zostawia Gośkę, którą chronił przed Łukaszem, narkotykowym bossem. Gośkę pociąga ten mroczny mafijny świat – leci do niego jak ćma do światła. Kaśka przedkłada miłość do Krzyśka nad lojalność wobec Gośki.

Pierwsza tragedia: śmierć Gośki, która przedawkowała narkotyki, sprawi, że Kaśka ucieka na trzynaście lat – od poczucia winy, ogromnych wyrzutów sumienia i od Krzyśka, którego nie potrafi jednak przestać kochać.

Gdy ponownie się spotkają, ona będzie panią prokurator, on – adwokatem. Ona będzie oskarżać mafijnego bossa, on – bronić go. Staną w sądowej sali, po dwóch stronach barykady, ale połączeni tym samym uczuciem z przeszłości.

Za czym pójdą: za głosem prawa czy za głosem uczucia?

Czy uciekną od przeszłości, która nie pozwala o sobie zapomnieć?

Książka "Zakręty losu. Tom 1 (kieszonkowe)" - Agnieszka Lingas-Łoniewska - oprawa Miękka - Wydawnictwo Słowne. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2021 r. Cena 7.94 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]