pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Braterstwo krwi. Zakręty losu. Tom 2 (kieszonkowe)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Słowne
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 108x170 mm
EAN: 9788380539495
ISBN: 978-83-8053-949-5
Data: 2021-10-01
7.94  14.90  6.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Na pozór wszystko się ułożyło. Na pozór wszystko jest dobrze. A jeśli koszmar powróci?...

Są sprawy, które trudno ostatecznie zamknąć…

Połączyło ich niewinne młodzieńcze uczucie – silne i szalone. Rodzinna tragedia sprawiła jednak, że rozstali się na długi czas. Kaśka obwiniała się o śmierć Gośki; by odkupić winę, po studiach prawniczych została prokuratorem. Za cel postawiła sobie walkę z mafią narkotykową, w sieci której wpadła jej przyrodnia siostra. Krzysiek także ukończył prawo – poszedł w ślady rodziców, by choć jeden ich syn wybrał dobrą drogę.

Po trzynastu latach spotkali się na sali sądowej – ona oskarżała, on bronił. W centrum zainteresowania – Łukasz, pseudo Lukas. Brat Krzyśka, były chłopak Gośki.

…a przeszłość zawsze wystawia słony rachunek

Ponownie przeszli piekło, lecz tym razem te doświadczenia ich wzmocniły. Łukasz został świadkiem koronnym i dostał nową tożsamość, winnych skazano, Krzysiek i Kaśka wzięli ślub. I tylko ten list na niewinnej białej papeterii: „My nie zapominamy”…

Mafia uderzyła ponownie. Mocno i celnie. A oni tym razem mają do stracenia jeszcze więcej: kancelaria Krzyśka dostaje propozycję nie do odrzucenia, Kaśka drży o życie swojego dziecka, a Łukasz zostaje zdekonspirowany.

Ich losy są ze sobą splecione; jeden fałszywy ruch któregokolwiek z nich sprawi, że zagrożone będzie życie całej trójki.

Czy potrafią sobie wybaczyć i zaufać? Czy przejdą tę próbę zwycięsko?

Książka "Braterstwo krwi. Zakręty losu. Tom 2 (kieszonkowe)" - Agnieszka Lingas-Łoniewska - oprawa Miękka - Wydawnictwo Słowne. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2021 r. Cena 7.94 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]