pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Helvete. Wrota piekieł

Autor książki:

Michał Skuza

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 366 s.
Wymiar: 209x133 mm
EAN: 9788380838338
ISBN: 978-83-8083-833-8
Data: 2018-04-18
26.16 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Czy można oszukać los? Tego pytania nie zadaje sobie Sara - piękna, zielonooka wiedźma, władająca magią ziół i płomienia. Nie pyta o to również jasnowłosy, smutny mężczyzna o fioletowych oczach, którego imię to Śmierć. Oboje jednak chcą wiedzieć, czy można ocalić Życie ucieleśnione w chłopcu, którego wizerunek pojawia się na korze czarodziejskiego drzewa na najdalszej z wysp, oraz w śniącej nieprzeniknionym snem, najbliższej sercu wiedźmy dziewczynce.

Jak skończy się wędrówka Sary przez przestrzenie magicznych królestw oraz przez czas w poszukiwaniu remedium na utratę tego, co najcenniejsze?
Złotowłosa kobieta biegła przez las, uciekając od oprawców, którzy wpadli na jej trop. Zielona suknia powiewała na wietrze, gdy Sara przecinała kolejne leśne ścieżki. Zza pleców dało się słyszeć wołania i widać było jaśniejącą łunę od pochodni. Kobieta wbiegła na polanę oświetloną blaskiem księżyca i zatrzymała się, łapiąc oddech. Wiedziała, że im nie ucieknie. Było ich zbyt wielu i byli za szybcy.

Michał Skuza stworzył magiczną powieść pełną czarów, wiedźm i ziołowych mieszanek. Czytelnik przez całą historię trzymany jest w napięciu, co rozbudza coraz większy apetyt. "Helvete" przekona do fantastyki każdego.

Karolina Krakowiak, www.lottaczyta.pl
"Helvete" to fantastyczna jazda bez trzymanki! Zawrotne tempo, brawurowa przygoda i zaskakujące zwroty akcji. Jeśli szukasz historii, w której wyobraźnia nie zna żadnych granic, koniecznie sięgnij po "Helvete". W tym świecie nie ma nudy! W tym świecie jest magia!
Dominika Róg-Górecka, www.recenzjenawidelcu.pl

"Helvete" od początku do końca wciąga w swoją opowieść. Gdy zaczniemy, nie jesteśmy w stanie się od niej oderwać. Trzyma w napięciu, a akcja niebezpiecznie pędzi do przodu.

Magda Zimna, czytamybokochamy.blogspot.com"

Książka "Helvete. Wrota piekieł" - Michał Skuza - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 366 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.