pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skąd właściwie biorą się smoki

Autor książki:

Artur Wells

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 326 s.
Wymiar: 210x130 mm
EAN: 9788382190748
ISBN: 978-83-8219-074-8
Data: 2020-09-21
28.48 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Cała prawda o smoczym życiu.
Nikt nigdy nie widział smoczego dziecka. Nikt od bardzo dawna nie spotkał też żywego smoka. Jednak pewnego dnia przed drzwiami Boba pojawia się jeden z nich. Co więcej, okazuje się, że gad, ścigany przez zbójcerzy, uwolnił zaklęcie i zadzierzgnął z mężczyzną magiczną smoczą Więź. Od tej chwili ich losy są nierozerwalnie złączone. Bob musi strzec życia smoka jak swojego własnego, śmierć gada oznacza bowiem, że także on wyzionie ducha. Nieoczekiwanie dołącza do nich wojownicza księżniczka Nasturcja, której skomplikowane życie uczuciowe przysparza kłopotów nie tylko jej, ale i mężczyznom, z którymi decyduje się związać
Troje towarzyszy wyrusza w pełną szalonych przygód wędrówkę. Bob - aby znaleźć sposób na uwolnienie się od magicznej Więzi, Nasturcja - w poszukiwaniu miłości, a smok przekonajcie się sami!
Co zrobiłeś smokowi? zapytała groźnie. Pokręciłem głową.
Nic nie zrobiłem. Po prostu sobie zasnął.
Kłamiesz! wykrzyknęła wojowniczka. Mógł tu dzisiaj zginąć. Dlaczego się nie rusza?
Nie lubię, kiedy ktoś podejrzewa mnie o kłamstwo. Zrobiłem obrażoną minę.
Gad śpi. Używał magii i teraz musi się zregenerować. Podobno tak już ma.
Dziewczyna spojrzała na mnie podejrzliwie, ale już się nie odezwała. Podeszła do smoka i z czułością zsunęła gałązki z jego pyska.
Czyż nie jest piękny? powiedziała z zachwytem. Ostatni smok na świecie.

Książka "Skąd właściwie biorą się smoki" - Artur Wells - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 326 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.48 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.