pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Handlowanie to gra

Autor książki:

Wojciech Haman, Jerzy Gut

Dane szczegółowe:
Wydawca: one press
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788373612655
ISBN: 83-7361-265-3
Data: 2009-09-07
35.40  55.00  19.6 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Książka ta została napisana dla tych, którzy poszukują większej satysfakcji w roli handlowca, szanują swój zawód i chcą być profesjonalistami. Jest to praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy obsługują klienta i sprzedają produkty swojej firmy.

Specyfiką tej książki jest to, że dotyczy polskiego rynku, polskich klientów i polskich handlowców. Autorzy, korzystając z dziesięcioletniego doświadczenia w szkoleniu pracowników firm handlowych, opisują konkretne narzędzia:

  • zjednywanie klienta i rozpoznawania jego potrzeb,
  • radzenia sobie z grami kupieckimi,
  • budowania profesjonalnej podstawy handlowej.

Handlowanie to sztuka zadowolenia klienta bez ulegania jego wygórowanym żądaniom. Do każdego klienta prowadzi jakaś droga, tylko nie zawsze handlowcy mają odwagę na nią wkroczyć.

Na płycie VCD znajduje się film Debiuty handlowe", który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego, ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada, jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek.

Ukazane są typowe zachowania klientów, jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Książka "Handlowanie to gra" - Wojciech Haman, Jerzy Gut - oprawa twarda - Wydawnictwo one press. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2012 r. Cena 35.40 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Wojciech Haman, Jerzy Gut - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
4-godzinny tydzień pracy - okładka książki
4-godzinny tydzień pracy Timothy Ferriss
Produkty podobne:
Siła lidera - okładka książki
Siła lidera Agnieszka Kozak, Agnieszka Sowińska-Wróbel
Excel dla menedżera. Casebook - okładka książki
Excel dla menedżera. Casebook Jacek Cypryjański, Tomasz M. Komorowski, Anna Borawska