pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Greccy herosi według Percy Ego Jacksona

Autor książki:

Rick Riordan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galeria Książki
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 528 s.
EAN: 9788366173828
ISBN: 978-83-6617-382-8
Data: 2021-03-10
38.10  54.90  16.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Kto uciął głowę Meduzie? Kogo wychowała niedźwiedzica? Kto ujarzmił Pegaza? I co się właściwie stało ze Złotym Runem?
Wie to doskonale każdy heros, a Percy Jackson opowie wam o śmiałych czynach Perseusza, Atalanty, Bellerofonta i wielu innych greckich bohaterów.

Ten zbiór opowieści w zabawnym, swobodnym stylu, do jakiego Percy przyzwyczaił już czytelników (Miałem w swoim czasie złe doświadczenia, ale bohaterowie, o których zamierzam wam opowiedzieć, to naprawdę ciężkie przypadki. Dzielnie schrzanili wszystko to, czego nikt przed nimi nie zdołał schrzanić.), z dynamicznymi ilustracjami Johna Rocco, doskonale uzupełni kolekcję każdego fana twórczości Ricka Riordana - oraz każdego, kto chciałby awansować od zera do bohatera.

Bierzcie więc do ręki płonące włócznie. Załóżcie lwie skóry. Wypolerujcie tarcze i upewnijcie się, że macie strzały w kołczanie. Cofamy się o około cztery tysiące lat, aby ucinać głowy potworom, ocalić kilka królestw, ustrzelić paru bogów, najechać na Podziemie i ukraść złym ludziom łup. A potem, na deser, umrzeć bolesną i tragiczną śmiercią.

Gotowi? Super. Do dzieła."

Książka "Greccy herosi według Percy Ego Jacksona" - Rick Riordan - oprawa miękka - Wydawnictwo Galeria Książki. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2021 r. Cena 38.10 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]