pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Kroniki rodu Kane. Tom 3. Cień węża

Autor książki:

Rick Riordan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galeria Książki
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 120x190 mm
EAN: 9788362170463
ISBN: 978-83-6217-046-3
Data: 2012-06-11
25.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Odkąd młodzi magowie Carter i Sadie Kane nauczyli się, jak postępować ścieżką starożytnych egipskich bogów, wiedzieli, że odegrają ważną rolę w przywracaniu Maat - porządku - w świecie. Nie spodziewali się jednak, że świat stanie się aż tak bardzo chaotyczny. Wąż Chaosu, Apopis, uwolnił się i grozi zniszczeniem świata za trzy dni. Magowie są podzieleni. Bogowie znikają, a ci, którzy pozostali, są słabi. Walt, jeden z najzdolniejszych uczniów Cartera i Sadie, ma przed sobą krótkie życie i już czuje, że jego siły słabną. Ziya jest zbyt zajęta opieką nad zgrzybiałym bogiem słońca Ra, żeby naprawdę pomóc. Czego może dokonać dwójka nastolatków i grupka ich jeszcze młodszych uczniów Być może istnieje sposób na powstrzymanie Apopisa, jest on jednak tak trudny, że może kosztować Cartera i Sadie życie - nawet jeśli im sie powiedzie. Aby mieć szanse powodzenia, muszą zaufać psychotycznemu magowi, że ich nie zdradzi albo, co gorsza, nie pozabija. To zadanie jest szaleństwem. Cóż, oni są szaleni.

Zabawne sytuacje, niezapomniane potwory, nieustannie zmieniająca się drużyna przyjaciół i wrogów - w Cieniu węża tempo akcji nigdy nie zwalnia; trzeci tom jest wciągającym i w pełni zadowalającym dopełnieniem trylogii Kronik Rodu Kane.

Książka "Kroniki rodu Kane. Tom 3. Cień węża" - Rick Riordan - oprawa miękka - Wydawnictwo Galeria Książki. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2012 r. Cena 25.98 zł. Zapraszamy na zakupy!