pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Gramatyka praktyczna języka rosyjskiego. Zbiór ćwiczeń dla studentów studiów licencjackich

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 330 s.
Wymiar: 167x240 mm
EAN: 9788373959675
ISBN: 978-83-7395-967-5
Data: 2022-06-10
38.76  38.85  0.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gramatyka praktyczna języka rosyjskiego. Zbiór ćwiczeń dla studentów studiów licencjackich to skrypt adresowany do studentów studiów licencjackich (I-III lat) oraz do uczniów, nauczycieli, osób przygotowujących się do różnorodnych egzaminów, certyfikatów itp. Kompendium umożliwia całościową lub wybiórczą pracę nad poszczególnymi zagadnieniami gramatycznymi z ośmiu działów gramatyki (Czasownik, Imiesłów, Rzeczownik, Zaimek, Przymiotnik, Liczebnik, Przysłówek, Przyimek). W zbiorze ćwiczeń znalazły się ćwiczenia wdrażające, automatyzujące, utrwalające i testujące o zróżnicowanym stopniu trudności.

Uzupełnieniem i pomocą przy wykonywaniu zadań mogą być znajdujące się w drugiej części skryptu załączniki (wzory deklinacyjne i koniugacyjne, wykazy i spisy form gramatycznych przeznaczonych do zapamiętania).

Niniejszy skrypt jest niezastąpioną pomocą dydaktyczną zarówno na zajęciach, jak i w samodzielnej pracy. Znakomicie ułatwia praktyczne stosowanie gramatyki i sprzyja osiągnięciu sukcesu w nauce języka rosyjskiego.

Książka "Gramatyka praktyczna języka rosyjskiego. Zbiór ćwiczeń dla studentów studiów licencjackich" - Bożena Dereń, Katarzyna Wysoczańska-Pająk - oprawa miękka - Wydawnictwo Uniwersytetu Opolskiego. Książka posiada 330 stron i została wydana w 2022 r. Cena 38.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]