pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu. Seria: Terapia dyslekcji

Dane szczegółowe:
Wydawca: Raabe
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 84 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788376967981
ISBN: 978-83-7696-798-1
Data: 2013-10-29
Cena wydawcy: 19.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Seria Terapia dysleksji powstaje w oparciu o wieloletnie doświadczenie terapeutyczne Ireny Sosin. Przeznaczona jest do samodzielnej pracy w domu, niezbędnej, by utrwalić zdobyte przez dziecko umiejętności.

Karty pracy proponowane w tym zeszycie zawierają materiał z obszaru trudności grafomotorycznych. Są uzupełnieniem treści znajdujących się w książce Grafomotoryka. Karty pracy do zajęć korekcyjno-kompensacyjnych. Przejrzyście pogrupowane i oznakowane poziomy trudności zadań odpowiadają potrzebom dzieci, które nie uzyskały jeszcze gotowości szkolnej, tym, które mają nasilone trudności w uczeniu się czytania i pisania oraz tym, u których trudności te utrzymują się.

Prostota oraz wysoki poziom merytoryczny zawartego materiału sprawiają, że książka stanowi profesjonalną pomoc dla terapeuty oraz rodzica/opiekuna pracującego z uczniem.

Książka "Grafomotoryka. Karty do samodzielnej pracy w domu. Seria: Terapia dyslekcji" - Marzena Krysztof-Zarzycka, Grażyna Dorodzińska - oprawa miękka - Wydawnictwo Raabe. Książka posiada 84 stron i została wydana w 2013 r.