pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Góry z dzieckiem

Autor książki:

Marlena Woch

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pascal
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 165x230 mm
EAN: 9788381031912
ISBN: 978-83-8103-191-2
Data: 2018-06-20
30.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Wspólna pasja. Tym właśnie są góry dla naszej rodziny. Gdy pojawiają się dzieci, nie rezygnujcie ze swojego stylu życia, nie odkładajcie swoich zainteresowań na później. Podzielcie się pasją z rodziną! Wspólne rodzinne wędrówki po górach skutecznie odciągają dzieci od tabletów i komputerów, są doskonałym sposobem na pogłębienie relacji, budowanie zaufania, poznawanie się, uczenie życia, wychowywanie... i do tego nie są drogie. Jak się przygotować do górskich wypraw, jak dopilnować bezpieczeństwa, co zabrać i o czym pamiętać, gdzie wybrać się z wózkiem, a gdzie z nosidłem? Jakie trasy wybrać, żeby dzieci góry pokochały? Na te pytania odpowiedzieć musieliśmy najpierw sobie. Potem wszystko zweryfikowaliśmy na szlakach. Teraz naszymi doświadczeniami dzielimy się z wami.

Do zobaczenia na szlaku! Przygoda czeka.

Gdy w naszej rodzinie pojawiło się pierwsze dziecko, stanęliśmy przed dylematem, czy zrezygnować z gór, czy zdobywać je we trójkę. Ale nad czym tu się zastanawiać? Cały dzień na powietrzu, wśród pięknej górskiej przyrody - czyż może być w tym coś złego? A jednak wielokrotnie spotykaliśmy się z opinią, że zabieranie dziecka ze sobą w góry stanowi wyraz egoizmu rodziców. Na szczęście nie daliśmy odebrać sobie pasji, stało się wręcz odwrotnie. Marlena Woch

propozycje wycieczek o różnym stopniu trudności

trasy na wózek

szlaki dla przedszkolaków i nastolatków

sprawdzone atrakcje

polecane miejsca noclegowe

Książka "Góry z dzieckiem" - Marlena Woch - oprawa miękka - Wydawnictwo Pascal. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r. Cena 30.13 zł. Zapraszamy na zakupy!