pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Góra śpiących węży

Autor książki:

Hanna Kowalewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 528 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788308063781
ISBN: 978-83-0806-378-1
Data: 2017-07-12
32.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

GDY WSZYSCY WOKÓŁ MAJĄ COŚ DO UKRYCIA?
W Górze śpiących węży - kontynuacji Tego lata, w Zawrociu - Matylda musi jeszcze raz zmierzyć się z przeszłością i rozwikłać kolejną rodzinną zagadkę. Kim był jej ojciec, który zginął, gdy miała pięć lat? Dlaczego pamięć o nim została niemal całkowicie wymazana z rodzinnych opowieści, a pamiątki z tego okresu zamknięte na klucz w pawlaczu? Czy znalezione tam stare zdjęcia pomogą wyjaśnić tajemnicę jego śmierci?
Krok po kroku, ze strzępków wspomnień, urywków rozmów, których nie chce kontynuować jej matka, z historii osobliwej rodziny Malinowskich, z którą pozornie niewiele ją łączy, Matylda układa obraz swojej przeszłości, dzieciństwa i zawikłanych rodzinnych relacji. Nie spodziewa się, jak wiele demonów z przeszłości obudzi. A i teraźniejszość przyniesie niejedną niespodziankę... Im więcej faktów poznaje, tym więcej ma wątpliwości, czy zna tak naprawdę swoich najbliższych?
Refleksyjna i znakomicie napisana powieść o szukaniu własnych korzeni, przemilczanych krzywdach, a także o świecie teatru, głośnej i modnej Warszawie, o spokojnej prowincji, która jak każde miejsce na świecie ma też swoje sekrety.

Książka "Góra śpiących węży" - Hanna Kowalewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 528 stron i została wydana w 2017 r. Cena 32.33 zł. Zapraszamy na zakupy!