pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gej w wielkim mieście

Autor książki:

Mikołaj Milcke

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 392 s.
EAN: 9788381473651
ISBN: 978-83-8147-365-1
Data: 2019-05-15
32.76 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Zabawne, doprawione refleksją przygody geja z małego miasteczka.

Młody gej z prowincji przybywa do stolicy, by rozpocząć studia dziennikarskie. Jest pełen obaw, ale i nadziei na spełnienie swoich najskrytszych marzeń. A marzy przede wszystkim o miłości. Wielkiej, romantycznej, prawdziwej. Bez żalu zostawia za sobą życie w małym miasteczku na wschodzie kraju i zaczyna szukać. Wchodzi w całkiem nowy, pełen pułapek świat. Naiwny, marzący o księciu z bajki nie słucha ani własnej intuicji, ani ostrzeżeń przyjaciółek. Chce kochać i być kochanym. Za wszelką cenę. Czy rachunek za miłość nie okaże się zbyt wysoki?
Ta powieść udowadnia, że każdy ma prawo kochać, niezależnie od tego, kogo kocha. Wyruszcie w przygodę ubraną w humor, przezabawne dialogi i po prostu żyjcie chwilą!
Agnieszka Nikczyńska, ksiazki-takie-jak-my.blogspot.com
?Gej w wielkim mieście? to niesamowita opowieść o poszukiwaniu prawdziwej miłości i swojego miejsca w świecie dorosłych. To lekcja o braniu odpowiedzialności za własne czyny, akceptacji oraz stawianiu granic.

Andżelika Jaczyńska, czytamdlaprzyjemnosci.blogspot.com
Lekko i z humorem! Tak Mikołaj Milcke wprowadza nas w homoseksualny świat. To historia młodego chłopaka dążącego do spełnienia swoich marzeń, który mimo trudności i uprzedzeń uparcie poszukuje własnego JA. Szuka miłości, o którą wcale nie jest łatwo i cały czas wierzy, że los się do niego uśmiechnie.

Ewelina Górowska, ewelina-czyta.blogspot.com
Czy Polacy są gotowi poznać tę historię o odkrywaniu siebie? Nie wiem. Mam nadzieję, że tak. Ja z przyjemnością czytałam o tym, jak gej z małego miasteczka podbija wielki świat. Polecam!
Katarzyna Bieńkowska, www.poligondomowy.pl
Zabawna, wzruszająca ... przerażająca. Znajdziecie w tej serii prawdziwą szkołę życia. Uważajcie, bo każdy kolejny tom jest jeszcze lepszy od poprzedniego.

Dominika Łęczycka, https: www.instagram.com/domilkaa/
Mikołaj Milcke - ur. w 1981 r. w Sokołowie Podlaskim, pisarz, dziennikarz, autor tekstów piosenek. Przez wiele lat związany zawodowo z TVP, później z Wirtualną Polską. Publikował w ?Polityce?, ?Sukcesie?, portalach Onet i Polki.pl, współpracował też z Polskim Radiem, Radiem Kolor i TVN24.

Należy do najpoczytniejszych w Polsce autorów literatury LGBT. Debiutował powieścią ?Gej w wielkim mieście? (2011), następnie ukazała się jej druga część ?Chyba strzelę focha!? (2013). Obydwie zyskały miano kultowych, a obecnie wznowione zostały w zmienionym i poprawionym wydaniu. ?Nie w moim typie? (2019) i ?Trzy po trzy? (2019) to ich kontynuacja.

Książka "Gej w wielkim mieście" - Mikołaj Milcke - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 392 stron i została wydana w 2019 r. Cena 32.76 zł. Zapraszamy na zakupy!