pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Słowa sercem szeptane
Tytuł książki:

Słowa sercem szeptane

Autor książki:

Izabela Majewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Witanet
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 161 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788365482648
ISBN: 978-83-6548-264-8
Data: 2017-08-10
20.72  30.00  9.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

"Słowa sercem szeptane" to powieść romantyczna, pełna zadziwiających wątków, o wymarzonej miłości, jej spełnieniu, wzbudzająca dużo pozytywnych emocji i jest przeznaczona głównie dla kobiet.

Młoda, piękna, dwudziestopięcioletnia studentka medycyny estetycznej próbuje odnaleźć miłość swojego życia. Dziewczyna pochodzi z dobrej rodziny. Studia są jej celem w życiu, jednak miłość pełni najważniejszą rolę. Jest bardzo zawzięta w dążeniu do celu. Kocha i chce być kochaną. W związku z mężczyzną, który ją bardzo kocha odkrywa, że to nie jest jej upragniona miłość. Postanawia rozstać się z chłopakiem w bardzo nieprzyzwoity sposób - poprzez kłamstwo. Po rozstaniu z ukochanym ulega wypadkowi, w którym traci nienarodzone dziecko. Po dłuższym czasie postanawia wziąć życie mocno w swoje ręce. Studia traktuje bardzo poważnie i zamierza odnaleźć prawdziwą miłość. W tych okolicznościach wpada jej w oko bardzo przystojny, starszy mężczyzna. Dziewczyna zakochuje się na dobre, pragnie zdobyć za wszelką cenę jego serce. Odkrywa w sobie duszę kokietki i zamierza spełnić swoje marzenie o miłości pełnej ciepła, troski, szczęścia bez względu na odmienne poglądy rodziny. Pragnie pokochać właściwą osobę i spędzić z nią resztę życia. Uważa, że uczucie, które niespodziewanie pojawia się na jej drodze jest jej pisane.

Autorka powieści zadebiutowała po raz pierwszy mając 29 lat. Chcąc osiągnąć sukces w dziedzinie pisarstwa porwała się na romantyczną historię o młodej, atrakcyjnej blondynce i jej podbojach miłosnych. Skłonność do pisania zrodziła się w niej już gdy była kilkunastoletnią dziewczynką. Wtedy powstały jej pierwsze zapiski krótkiej kilkunastostronicowej książeczki. Już wtedy miała myśli, które kierowały ją w stronę pisarstwa. Dziś postanowiła przelać swoje myśli na papier i opublikować swoją pierwszą książkę. W wolnych chwilach pasjonuje się książką czytając literaturę dla kobiet, różnych autorów. Chętnie relaksuje się jazdą rowerem i zwiedzaniem nowych, ciekawych miejsc.

Książka "Słowa sercem szeptane" - Izabela Majewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Witanet. Książka posiada 161 stron i została wydana w 2017 r. Cena 20.72 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Powiedz Ameryce - okładka książki
Powiedz Ameryce Roma Szwyngiel
Piękna miłość - okładka książki
Piękna miłość Wioletta Sawicka
Rysunkowy chłopak - okładka książki
Rysunkowy chłopak K.N. Haner
Tańcząc na czubkach palców - okładka książki
Tańcząc na czubkach palców Gabriela A. Kańtor
Bez skazy - okładka książki
Bez skazy Jonathan Franzen
Eleanor & Grey - okładka książki
Eleanor & Grey Brittainy C. Cherry