pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Boski smak wanilii

Autor książki:

Dariusz Lechański

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381476225
ISBN: 978-83-8147-622-5
Data: 2019-10-11
17.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To miłość jest przyprawą, która nadaje życiu smak
Marek kończy szkołę i zgodnie z wolą rodziców, którzy zaplanowali mu świetlaną przyszłość, powinien właśnie zdawać na studia prawnicze. Jednak w życiu chłopaka coraz większą rolę zaczynają odgrywać jego własne pomysły i marzenia - pod wpływem swojego dawnego nauczyciela postanawia wyjechać do Ameryki Północnej, by tam poznać tajemnice uprawy wanilii. Podróż przynosi zaskakujące owoce: chłopak znajduje nie tylko magiczną przyprawę, ale także miłość, której zupełnie się nie spodziewał. Od tej pory wskazówki zegara poruszają się dla Marka w innym rytmie. Piękna Maresol całkowicie wypełnia jego umysł i duszę, dlatego mężczyzna postanawia do niej wrócić...

"Boski smak wanilii" to prosta historia pewnej miłości, która rozgrywa się na końcu znanego nam świata, z dala od reklam, telefonów komórkowych, Internetu i ciekawskiego oka satelity. To opowieść o szukaniu własnego miejsca w świecie, dojrzewaniu do miłości i odpowiedzialności, a także odwadze, która jest niezbędna, gdy chce się spełniać marzenia.

Książka "Boski smak wanilii" - Dariusz Lechański - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 136 stron i została wydana w 2019 r. Cena 17.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.