pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Przylądek wichrów. Róża wiatrów

Autor książki:

Agnieszka Krawczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Filia
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 440 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788380757905
ISBN: 978-83-8075-790-5
Data: 2019-09-03
27.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W życiu nie zawsze układa się tak, jak sobie wyśniliśmy w marzeniach. Matylda Radwan wraca nad morze pełna nadziei na nowy związek. Pomiędzy nią a archeologiem Łukaszem Rokickim coś się jednak psuje. Kobieta gubi się w domysłach, co może być tego powodem. Nie ma pojęcia, że ukochany ukrywa przed nią pewien sekret? Także we dworze w Drozdowie wszystko się nagle komplikuje. Pojawia się zagadkowy człowiek, którego zamiary nie są do końca jasne dla właścicielki, Anity Orontowicz. Trudno rozstrzygnąć, czy przybysz chce jej pomóc, czy wręcz przeciwnie - bardzo zaszkodzić. Spokoju nie może znaleźć też Ola, wciąż czekająca na matkę. Czy jej nadzieje nie zostaną zawiedzione?
"Róża wiatrów", to pełna emocji opowieść o pragnieniu miłości i zrozumienia, oraz o próbie dotarcia do samego siebie. Często błąkamy się po bezdrożach naszych uczuć, szukając kompasu. Serce jest jednak najlepszym doradcą i ono z pewnością wskaże właściwy kierunek. Warto zasłuchać się w szum morza, poczuć świeżość bryzy i dać się ponieść opowieści o ludziach, którzy starają się zrozumieć, co jest dla nich najważniejsze, i o co warto walczyć.

Książka "Przylądek wichrów. Róża wiatrów" - Agnieszka Krawczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Filia. Książka posiada 440 stron i została wydana w 2019 r. Cena 27.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.