pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Faktura VAT wzorcowa instrukcja z dokumentacją (z suplementem elektronicznym)
Tytuł książki:

Faktura VAT wzorcowa instrukcja z dokumentacją (z suplementem elektronicznym)

Autor książki:

Anna Wyrzykowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 80 s.
Wymiar: 164x233 mm
EAN: 9788378042020
ISBN: 978-83-7804-202-0
Data: 2014-03-31
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Ekonomia. Instrukcja obsługi
Ekonomia. Instrukcja obsługi 28.23 zł pozycja dostępna!
Gotowy wzorzec instrukcji fakturowania przygotowany z uwzględnieniem szeregu bardzo istotnych zmian obowiązujących od 1 stycznia 2014 roku.

Instrukcja pomoże w ustaleniu jednolitych zasad fakturowania sprzedaży w firmie oraz odpowiadających im procedur postępowania w zakresie: wystawiania faktur spełnienia formalnych wymogów związanych z prawidłowym sporządzeniem faktur wystawiania i przesyłania faktur elektronicznych ewidencji faktur.

Zasady określone w instrukcji pozwalają wypełnić obowiązek zapewnienia autentyczności pochodzenia, integralności treści oraz czytelności faktur w stosunku do faktur papierowych i elektronicznych.

Publikacja wzbogacona o suplement elektroniczny zawierający tekst instrukcji oraz wzory dokumentów w formacie MS Word, co pozwala na łatwe i szybkie jej dostosowanie do indywidualnych wymogów i rozwiązań stosowanych w firmie.

Książka "Faktura VAT wzorcowa instrukcja z dokumentacją (z suplementem elektronicznym)" - Anna Wyrzykowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr. Książka posiada 80 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Wyrzykowska - autor m.in.: