pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Excel Solver w praktyce. Zadania ekonometryczne z rozwiązaniami

Autor książki:

Henryk Tyszka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
EAN: 9788328364738
ISBN: 978-83-2836-473-8
Data: 2021-05-21
54.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Poznaj Solvera i skutecznie rozwiązuj problemy!
Odkryj możliwości dodatku Solver
Naucz się z niego skutecznie korzystać
Dowiedz się, jak optymalizować rozwiązania
Solver to dodatek do programu Microsoft Excel sprawiający, że ten doskonały arkusz kalkulacyjny zyskuje możliwość wyznaczania wartości wielu zmiennych decyzyjnych w taki sposób, aby przy zadanych ograniczeniach osiągać określony cel. Narzędzie nadaje się do rozwiązywania niewielkich i średnich problemów optymalizacyjnych i znajduje zastosowanie w ekonomii, finansach, zarządzaniu i planowaniu produkcji przemysłowej.

Jeśli w swojej pracy masz do czynienia z koniecznością optymalizacji działania przedsiębiorstw, ten zbiór zadań pokaże Ci, jak praktycznie radzić sobie z tego rodzaju wyzwaniami. Dzięki zawartym w nim przykładom nauczysz się maksymalizować zyski, minimalizować czas realizacji działań, optymalizować koszty związane z logistyką, poprawiać gospodarkę materiałową oraz podejmować najlepsze decyzje związane z zarządzaniem środkami trwałymi, a wszystko to za pomocą dodatku Solver!
Praktyczne zadania, szczegółowy opisy rozwiązań, wiedza w zasięgu ręki!
O autorze
Henryk Tyszka jest absolwentem Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego, studiował mechanikę, ekonomię i informatykę. Interdyscyplinarne wykształcenie i wszechstronną wiedzę wykorzystywał w pracy zawodowej zarówno w przemyśle, jak i na uczelniach, na których administrował sieciami, kierował działami informatycznymi oraz prowadził kursy i zajęcia dydaktyczne. Jest autorem skryptów i podręczników z dziedziny informatyki przeznaczonych dla specjalistów i osób spoza branży IT.

Książka "Excel Solver w praktyce. Zadania ekonometryczne z rozwiązaniami" - Henryk Tyszka - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2021 r. Cena 54.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.