pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Excel 2019 PL w biurze i nie tylko

Autor książki:

Sergiusz Flanczewski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788328356450
ISBN: 978-83-2835-645-0
Data: 2019-10-28
54.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Opis książki
Czy można sobie wyobrazić świat XXI wieku bez Excela? Można, tak jak można sobie wyobrazić świat bez telefonów komórkowych - ale jedno i drugie jest nie lada wyzwaniem dla wyobraźni. Najpopularniejszy program biurowy na świecie używany jest tak powszechnie że nie ma chyba firmy w której by z niego nie korzystano. Zresztą nie tylko firmy - coraz częściej Excel służy także w życiu codziennym, przy planowaniu wydatków czy kalkulacji domowego budżetu. Jest potężnym narzędziem o wyjątkowo szerokiej palecie zastosowań, w każdej z kolejnych wersji poszerzającym swoje możliwości. Korzystanie z nich nie jest trudne, ale bez przygotowania może być uciążliwe. Warto poza tym zapoznać się ze wszystkimi elementami programu, tak aby móc je maksymalnie wykorzystać.

Ta książka przeznaczona jest zarówno dla osoby zaczynającej dopiero pracę z Excelem, jak i dla praktyka który chciałby poszerzyć swoją znajomość programu. Czytelnik znajdzie w niej wszystko na temat formuł i funkcji. Pozna proces tworzenia makr oraz ich przykładowe zastosowania. Nauczy się jak wygodnie sortować rozmaite dane. Tworzyć i drukować wszelkiego rodzaju dokumenty firmowe. Generować interaktywne skoroszyty na bieżąco pozwalające analizować aktualne dane.

To absolutny niezbędnik dla każdego kto ma zamiar korzystać z arkuszy kalkulacyjnych.

Podstawowe informacje o obsłudze arkusza kalkulacyjnego
Podstawowe obiekty Excela
Wprowadzanie danych
ormatowanie, formuły i funkcje
Sortowanie i filtrowanie danych
Drukowanie
Makropolecenia - pierwszy krok w programowaniu
Zmiana zapisu wartości liczbowej na zapis słowny
Oferty cenowe, zamówienia, dowody dostawy
Rachunki i odsetki
Kalendarze i inne operacje na datach
Lista obecności i zaświadczenie o zatrudnieniu
Poznaj pełną moc Excela!

Książka "Excel 2019 PL w biurze i nie tylko" - Sergiusz Flanczewski - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r. Cena 54.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.