pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX

Autor książki:

Ashlee Vance

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 166x234 mm
EAN: 9788324034406
ISBN: 978-83-2403-440-6
Data: 2016-02-18
Cena wydawcy: 49.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

BESTSELLEROWA BIOGRAFIA CZŁOWIEKA, KTÓRY ZMIENIA ŚWIAT NA NASZYCH OCZACH
Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą.

Wizjoner, geniusz, nieznośny szef, najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej, jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Człowiek stawiany w jednym szeregu z Thomasem Edisonem, Henrym Fordem i Stevem Jobsem. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w złoto.

Stworzył Pay Pala, koncern samochodowy Tesla Motors, a także Space X - firmę wysyłającą prywatne rakiety w kosmos. Muskowi udało się, mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego.

Żeby przekonać rząd, że pojawił się nowy gracz w wyścigu kosmicznym, zaparkował rakietę na trawniku przed siedzibą Federalnej Administracji Lotnictwa w Waszyngtonie.

Gdy po auta Tesli ustawiały się kolejki chętnych, Leonardo Di Caprio błagał Elona o egzemplarz elektrycznego Roadstera. Musk oczywiście odmówił.

Ashlee Vance, publicysta specjalizujący się w nowoczesnych technologiach, przeprowadził dziesiątki wywiadów z rodziną, przyjaciółmi i pracownikami Elona Muska. Dotarł także do jego wrogów. Sam Musk przyrzekł, że zrobi wszystko, by nie dopuścić do publikacji tej książki. Nagle zmienił zdanie - oto ona.

Książka "Elon Musk. Biografia twórcy PayPal, Tesla, SpaceX" - Ashlee Vance - oprawa miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2016 r.