pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Elektryczny napęd trakcyjny
Tytuł książki:

Elektryczny napęd trakcyjny

Autor książki:

Andrzej Dębowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788301204662
ISBN: 978-83-0120-466-2
Data: 2019-03-22
52.72  59.00  6.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Jest to kolejna książka z zakresu automatyki i teorii napędów Autora serii PWN: Automatyka. Tym razem prof. Dębowski dokonuje praktycznej analizy zasad budowy i działania trakcyjnych napędów elektrycznych.

Publikacja w możliwie przystępny sposób zaznajomi Czytelników zajmujących się projektowaniem i eksploatacją WSPÓŁCZESNYCH NAPĘDÓW TRAKCYJNYCH z najważniejszymi, użytecznymi sposobami sterowania tych napędów.

Autor, inżynier automatyk, prowadzący przez całe zawodowe życie aktywną działalność naukową i wdrożeniową we współpracy z przemysłem, będąc jednocześnie cały czas nauczycielem akademickim, przekazuje Czytelnikom bardzo interesującą i nowoczesną wiedzę dotyczącą napędów trakcyjnych.

Ten uniwersalny podręcznik wydawnictwo PWN kieruje do studentów uczelni technicznych - automatyki i robotyki, mechatroniki, transportu, ale również do praktyków - inżynierów, automatyków i mechatroników.

Książka "Elektryczny napęd trakcyjny" - Andrzej Dębowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2019 r. Cena 52.72 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Andrzej Dębowski - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Pojazdy autonomiczne i systemy - okładka książki
Pojazdy autonomiczne i systemy transportu autonomicznego Włodzimierz Choromański, Iwona Grabarek, Maciej Kozłowski, Andrzej Czerepicki, Katarzyna Marczuk
Drony - okładka książki
Drony Wiktor Wyszywacz
Produkty podobne:
Budowa systemów i urządzeń zasilających - okładka książki
Budowa systemów i urządzeń zasilających Bolesław Bolanowski, Piotr Borkowski