pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ekstrawagantki
Tytuł książki:

Ekstrawagantki

Autor książki:

Anna Kozicka-Kołaczkowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 452 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788379002399
ISBN: 978-83-7900-239-9
Data: 2015-01-20
25.90  37.50  11.6 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Ekstrawagantki Anny Kozickiej-Kołaczkowskiej, to pasjonująca powieść zawierająca w sobie elementy kryminału, powieści detektywistycznej i sensacyjno-awanturniczej. Trzy kobiety postanawiają rozwiązać zagadkę związaną z ostatnim okresem panowania Piastów na Śląsku. Jedna z bohaterek, z powodu wypadku nie dociera jednak na miejsce, dlatego rozwiązania zagadki podejmują się była modelka Karolina oraz Agata, śpiewaczka operowa. Szybko okaże się jednak, że to, co miało być przygodą, staje się niebezpieczną grą, w której można stracić życie?
Anna Kozicka- Kołaczkowska zabiera czytelnika w podróż po współczesnym i siedemnastowiecznym Śląsku, do miejsc, które przez setki lat były pod władaniem Piastów: Brzegu, Wołowa, Legnicy i Wrocławia.

"- Masz ich tu kolejno. Od Piasta, Siemowita, przez Mieszka, Kazimierza Wielkiego, po księcia budowniczego. W ich bibliotece nigdy nie brakowało mądrych ksiąg. Treść "Historii Polski" Macieja Miechowity, według której rycin są przedstawieni, była po prostu ich historią rodzinną. Najznakomitszych z dynastii, umieścił tu. Ten pan naturalnej wielkości, w nieco zrolowanych pończochach nad wejściem, to Jerzy II z żoną Barbarą. Tak sam kazał wyrzeźbić siebie i swoich pradziadów - objaśniałam." - fragment z książki

Książka "Ekstrawagantki" - Anna Kozicka-Kołaczkowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 452 stron i została wydana w 2014 r. Cena 25.90 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Rok cudów - okładka książki

Rok cudów

Geraldine Brooks
Kocham Cię Mamo - okładka książki

Kocham Cię Mamo

Justyna E. Depta
Śmierć frajerom - okładka książki

Śmierć frajerom

Grzegorz Kalinowski
Tajemnica Bursztynowej Komnaty - okładka książki

Tajemnica Bursztynowej Komnaty

Tomasz Michałowski
Na przekór - okładka książki

Na przekór

Irena Dobosiewicz